KIIRE KASUTUS: Parem suus hambad kui raha teises sambas, leidis nii mõnigi eestlane.

Foto: Vida Press
Liina Hallik 29. september 2021 15:28

Septembris sai teise pensionisambasse kogunenud raha kätte ligi 150 000 inimest. Ehkki tundub, et pensioniraha kallale läks pigem vaesem rahvas, kel „rõõmuostudeks” tavaliselt raha ei jätku, selgub pensionikeskuse statistikast vastupidine – teisest sambast raha välja võtnutel oli kogunenud oluliselt suurem summa kui neil, kes samba kasvama jätsid.

Pensioniraha välja võtjaid nähakse suuresti kui uisapäisa tegutsejaid, kes oma pensionifondi paari kuuga lihtsalt laiaks löövad. Selleks on ka alust, sest nii e-poed kui jaemüüjad teatasid kuu algusest käivete kasvust. Rõõmustada võisid ka iluteenuste pakkujad ja reisibürood. Isegi toidukauplused märkasid, et ostetakse järjest peenemat kaupa, mis muidu riiulitelt nii kiiresti ei kadunud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Leo 30. september 2021 11:37
Kõva pensioni raha ikka peab olema, kui saab maksta võlg, osta suvila, panna uued implantaadid.
Inimene 30. september 2021 08:48
saab endale oma raha eest lõpuks hambadki lubada, mis peaks olema normaalne, aga need on nii kallid. Hambaravi peaks olema kõigile kättesaadav ja Haigekassast tasutav, sest sellest oleneb ju tervis, sama nagu kurgumandlid vm, mis võivad tekitada põletikku. See väike toetus on ainult korra hambaarstil käia ja rohkem ei saagi. Ükski poliitik ei ole seda lubanud.
uku 30. september 2021 10:39
No ütle üks maa, kus hambaravi on tasuta.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS