Eesti uudised

FOTO | Päästjad vabastasid telekaaluse vahele kinni jäänud kassi

Ohtuleht.ee, 28. september 2021 09:20

9 KOMMENTAARI

t
Tarmo Ross/ 4. oktoober 2021 12:53
Kass Patsu,kellest 29.septembril 2021.a. kirjutasin,oli naabrinaise Miina Luts`u kass. Miina Luts pidas oma kasse,ka Patsut,kõrvalasuvas puukuuris,tuppa ta neid kahjuks ei võtnud,kiisud toimetasid omapäi.Nii sai võimalikuks ka eelkirjeldatud lumivalge Patsu juhtum.
t
Tarmo Ross/ 29. september 2021 11:55
Meenub juhtum ühest septembriõhtust 1979.aastal.Nimelt,elades kodus Maarjamõisas, kuulsin akna all oleva puu otsast suurt kisa: naabrinaise lumivalge kass Patsu oli puu otsas,peaaegu ladvas ja alla ei tule.Haiglast helistati siis tuletõrjesse,need tulid kohale. Päästjad panid pika redeli paika,tuletõrjuja ronis puu otsa,pea ladvani välja ja tõi stressis Patsu alla.Taaskohtumine oli muidugi meeliliigutav,ent Patsu ei roninud seepeale enam kunagi puu otsa,ainult käis selle najal küüsi teritamas.
s
Samuti kassiomanik/ 28. september 2021 14:40
Minu näuleedile meeldib ennast teleka peale kokku voltida ja ekraanilt liikuvaid kogusid käpaga püüda.Kuid elamise olen alati üle vaadanud., et ohtusid ei ole. Kassid on ju nii uudishimulikud. Päästeametist on see kena., et nad loomi ka abistavad. Eks enamus kohti., kuhu kassid kinni jäävad., on ju inimeste loodud ja kass pole süüdi.
t
Tarmo Ross/ 28. september 2021 11:38
See on kiisudele omane- olla uudishimulik: telekas ju jookseb tema jaoks huvitav pilt,justkui elav... Ja nii ilmselt ka selle kassikese puhul.Minu üks kassi- dest on ka suur telekasõber- igakord,kui vaatan,se- tib end diivaniotsale ja vaatab keskendunult.Eelmi- ne kiisu oli sedavõrd osav,et nägin pealt,kuidas ta käpaga vajutas ise teleka käima,ronis seejärel diiva- nile ja hakkas omapäi telekat vahtima.Eelmisel päe- val vaatasime loodusfilme,kus linnud lendasid,oli hulk loomi ja palju muud põnevat.Tahtis ta nüüd uuesti neid näha või midagi muud,mine sa tea,aga nii see oli.
j
Juhan/ 28. september 2021 11:26
Kassile päästeameti kutsumine võiks olla küll tasuline, üldse võiks olla sellised väljakutsed olla olemata! Kass räästakastis, kass puu otsas ja veel hulga samalaadseid pealkirju. Hobusega on selge, ei jõua ka paar inimest mülkast kätte saada, on põhjus kutsuda abi. Kui endal käelist oskust pole (arenenud nutiseadme kasutusega) siis otsi sealt abi või helista sõbrale (naabrile, tuttavale). Sellal kui päästjad kassiga tegelevad võib inimene vajada abi!
k
Kassi emme / 28. september 2021 10:09
Kassid on uudishimulikud loomad , sestap tuleks kodus ohud üle vaadata ja kõrvaldada .
i
Isetegija/ 28. september 2021 09:53
Kas tänapäeva majapidamises pole isegi enam elementaarseid tööriistu?
o
on vaid/ 28. september 2021 10:48
nutiseadmed või pole käelised tegevused arenenud. Aga teenuse tegemiseks saab abi kutsuda. Keegi ju oskab ja omab vastavaid vahendeid. Hästi õpitud.
t
to isetegija/ 28. september 2021 12:01
tööriistad ei aita õpitud abituse vastu...