Poliitika

VÕIMULETRÜGIJATE KURITEOD | LÄÄNE-EESTI: kes kasvatas kanepit, kes tellis kolm korda (!) kaatrivarguse, kes äsas pojale noaga (1)

Priit Pärnapuu, 27. september 2021 10:20
Foto: Kollaaž (Tiit Blaat / Ekspress Meedia, 2 × Vida Press)

Milliseid kriminaalkorras karistatavaid tegusid on sooritanud tänavu kohalikel omavalitsustel kandideerijad? Läänemaal saab hääletada kanepikasvataja poolt. Saaremaal saab toetada turismiärimeest, kelle tellimusel varastati Soomest kolm kaatrit ning kohaliku lasteaed-põhikooli kütja-remonditöölist, kes avalikus kohas lõi noaga oma poega.

Karistused saavad kantud, aga kuriteod jäävad. Õhtuleht otsis välja, milliseid kriminaalkorras karistatavaid tegusid on sooritanud tänavu kohalike omavalitsuste valmistel kandideerijad. Sulitempe on nõnda metsikult palju, et ühte loosse need lihtsalt ära ei mahu! Seega tuleb läheneda väiksemate piirkondade kaupa. Nüüd on järg Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa käes. Varem on ilmunud lood kriminaalidest, kes kandideerivad neis paikades: Ida-Virumaa, Harjumaa, Tartumaa, Lääne-Virumaa ja Pärnumaa.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.09.2021
VÕIMULETRÜGIJATE KURITEOD | PÄRNUMAA: raske valik, kas anda hääl rusika-, noa- või püssikangelasele?
22.09.2021
VÕIMULETRÜGIJATE KURITEOD | LÄÄNE-VIRUMAA: kes parseldas maha riigi viljavarud, kes ajas korgijooki, kes kägistas kuueaastast poega
21.09.2021
VÕIMULETRÜGIJATE KURITEOD | TARTUMAA: kes käis politseiautoga salaküttimas, kes võltsis, kes püüdis varastada seitset kuuske
20.09.2021
VÕIMULETRÜGIJATE KURITEOD | HARJUMAA: kes sõitis pidevalt ilma juhiloata, kes peksis lauljat hümni solkimise eest