Eesti uudised

MILLAL TULEKS KAHTLUSTADA VAKTSIINITÜSISTUST? „Poeg tundis umbes viis minutit peale süstimist, et südamelöögid kiirenevad, hingata enam ei saa.“ (16)

Stass Kuznetsov, 22. september 2021 12:37
MIS JUHTUS? Kui vaktsiinisüsti järel avalduvad kõrvaltoimed, tuleks neist rääkida eelkõige oma arstiga. Facebooki Foto: Martin Ahven

Koroonaviiruse vastases võitluses on oodatud vaktsiinisutsakaga oma „õlga alla panema” kõik Eesti elanikud, alates 12 eluaastast. Teisalt õhutavad lapsevanemates muret, kas see on teismelistele ikka ohutu, hirmutavad internetipostitused vaktsiini kõrvaltoimete kohta. Kui palju on tegelikult teismelistel pärast vaktsiinisüste kõrvaltoimeid ilmnenud?

Tatjana Fitania usub, et 11. augustil oleks tema 22aastane poeg pärast vaktsineerimist peaaegu ära surnud. „Meie pere pole kunagi olnud vaktsineerimise vastu,“ ütles Fitania Õhtulehele. „Oleme nõukogude ajast pärit, siis süstiti meid alati. Ka nüüd ei me protesteerinud, otsustasime lihtsalt hiljem minna, nägemaks, kuidas esimesed inimesed kõigepealt vaktsineeritakse."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.08.2021
GRAAFIKUD | KAKS NÄDALAT TÄHTAJANI! Kui imet ei juhtu, siis vaktsineerimisplaan jääb täitmata
31.06.2021
KUIDAS MÕJUB KOROONAVAKTSIIN VANURITELE? Murelik tütar: isa ei saa enam kätt liigutada ja tema jalal lõhkevad veresooned