Kommentaar

Juhtkiri | Kus on kolmas vaktsiinidoos?

Ohtuleht.ee, 21. september 2021 21:49

7 KOMMENTAARI

x
xmx/ 25. september 2021 21:26
Mina olen 2 süsti saanud---olen tiba tatine ja vahel köhin kah.Rohkem vaktsineerida enam ei lase ega soovita seda ka teile.Küsimus teile(analüüsides neid jamasid ja käkke)--kuidas olla kindel,et ei saa järjekordset hapuks läinud putru?
k
Kolmas vak tsiinidoos kardab rahvast/ 25. september 2021 12:42
Balti kett vol. II on To ompeal oodatud külaline, sina, moderaator samuti:)
b
Balti kett vol. 2 on Toompeal oodatud külaline/ 25. september 2021 12:39
Mina ei näe kusagil mingit paanikat-pandeemiat. Käin rahulikult maskita poes ja rõõmustan iga avatud näoga inimest nähes. Kui me ise võtaksime julguse eirata neid tobedaid reegleid, oleks Eestimaa vaba ja tavalises sügisviiruste ajutises haardes. See õnnetu valitsus hüsteeritsegu omavahel edasi. Reaalsusest ei tea nad midagi, loobivad teineteist mustusega ja hiilgavad idiootsustega. Jätame neile selle lõbu, kuigi peame selle omast taskust kinni maksma (nagu ka "tasuta" vaktsiinid). Las nad hullavad. Rahvas ei vaja mürgisüste, rahvas on pähkli juba katki hammustanud ja aevastab terviseks:)
k
Küsimus/ 25. september 2021 08:38
Kui vaktsiin toimib, siis need 30% haiglas olevates vaktsineeritutest, on seal kergete sümptomitega?
a
Annetaja/ 22. september 2021 20:11
Ma hakkan juba ennast sangarina tundma, sest olen oma kaks vaktsiinidoosi ära kinkinud hädasolijatele ja kingin ära ka kolmanda vaktsiinidoosi. Ja ka neljanda, ja viienda ja kuuenda ja ma ei kujuta ettegi, kui palju neid doose 10 aasta jooksul veel ära saan kinkida, sest eeldatavalt justnimelt niikaua koroonapandeemia kestab.
n
Nipik/ 24. september 2021 08:36
Vaktsineerimata inimene elab vaktsineeritute arvel! Ta ei soovi võtta vastutust ühiskonna ees, vaid poeb otsitud põhjuste taha, et seda vastutust mitte kanda!
m
Meelis Ka/ 22. september 2021 01:28
Võib juhtuda, et leidub neid, kes hoolimata ahvatlevast pakkumisest ikkagi kolmandat doosi ei soovi. Võibolla esimenegi tegemata. Neile inimestele kokkuvõte teadaolevatest vahenditest koroona profülaktikaks ja varaseks raviks: Iver.mektiin (30 aastat maailmas kasutusel, Eestis keelustatud) D-vitamiin (D3) C-vitamiin Kurkumiin Tsink (tsingipreparaadid) Otsige ise infot vajalike dooside kohta. Eelnimetatud preparaatide ETTENÄHTUD KOGUSTES manustamine ei tekita tüsistusi - erinevalt niinimetatud koroonavaktsiinidest, mille tekitatud tervisekahjustusi näeb igaüks, kel silmad lahti.