Eesti uudised

VÕIMULETRÜGIJATE KURITEOD | TARTUMAA: kes käis politseiautoga salaküttimas, kes võltsis, kes püüdis varastada seitset kuuske (16)

Priit Pärnapuu, 21. september 2021 15:03
Foto: Kollaaž (Eero Vabamägi / Ekspress Meedia, Aldo Luud, Vida Press)

Milliseid kriminaalkorras karistatavaid tegusid on sooritanud tänavu kohalikel omavalitsustel kandideerijad? Tartumaal saab oma hääle anda näiteks endisele politseinikule, kes koos kolleegidega kasutas salaküttimiseks politseiautot. Samuti saab hääletada arsti poolt, kes võltsis ravimikatsetuste tegemiseks inimuuringute eetika komitee luba.

Karistused saavad kantud, aga kuriteod jäävad. Õhtuleht otsis välja, milliseid kriminaalkorras karistatavaid tegusid on sooritanud tänavu kohalike omavalitsuste valmistel kandideerijad. Sulitempe on nõnda metsikult palju, et ühte loosse need lihtsalt ära ei mahu! Seega tuleb läheneda väiksemate piirkondade kaupa. Esimesena ilmus artikkel Ida-Virumaal võimule pürgijatest, teisena Harjumaa (Tallinn kaasa arvatud) kohta. Nüüd on järg Tartumaa, sealhulgas Tartu linna käes.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.08.2021
VÕIMULETRÜGIJATE KURITEOD | HARJUMAA: kes sõitis pidevalt ilma juhiloata, kes peksis lauljat hümni solkimise eest
18.08.2021
VÕIMULETRÜGIJATE KURITEOD | IDA-VIRUMAA: Kohtla-Järvel püüab hääli tosin korda karistatud relvaärikas, Lüganusel aga narkojõugus osalenu