Seisukoht

Seisukoht | Tallinna ainuvõimu punane kerjatopsike (6)

Sten Kohlmann, multimeedia toimetaja, 17. september 2021 20:33

Foto: Martin Ahven

Kohalike omavalitsuste valimisteni on jäänud vaid loetud nädalad ning ma ei tea, kuidas lood teiega, ent mina ei suuda seda ära oodata. Tegemist on ikkagi priiusepäevaga, mil meid päästetakse tüütute valimisreklaamide ja tühjade lubaduste ikke alt!

Vähemalt natukeseks ajaks jäävad vaiki raadiod ning telerid, kus lubatakse kokku maid ja taevaid neile, kelle ainsaks kokkupuuteks poliitikaga ongi too paariminutiline paus kahe saate vahel. 

Neile, kes elavad reaalsuses, kus hiiglaslikku mammonat lubavad politikaanid ei peagi lihtsate numbrite kokkuarvutamise tarbeks kalkulaatori järele haarama. Neile, kelle jaoks on loosungid võrdsusest ja valikuvabadusest siirad, mitte tärniga märgistatud. Neile, kes arvavad, et platsi puhtaks löövate meeste luuavars ei purune esimese tõmbe järel. 

Lõpuks ometi oleksime vabad kõndima tänavatel, mis täis pritsitud punast sappi lootuses, et selle eest kerjatopsikesse mõnigi närune hääl kukuks. Vabad inimesed vabas riigis ning nii vähemalt kolm ja pool aastat! Siis saame jälle aru, et me pole tegelikult kunagi vabad olnudki.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee