Eesti uudised

Üksikema ahastab: naaber terroriseerib! Uue üürikodu jaoks pole raha, munitsipaalkorterit tuleb oodata aastaid

Kadri Kuulpak, 19. september 2021 10:00

19 KOMMENTAARI

k
kah lugeja/ 20. september 2021 12:20
Nõuka ajal elasime neljakesi 18m2 kööktoas ja kui mingi komisjon tuli vaatama et kas rahuldada meie palvet suurema korteri vastu, lõi komisjon käsi kokku ja nagu ühest suust, mis te tahate, teie toal on ju kaks akent. Jõudis kätte vabariigi aeg elasime veel ikka selles väikses korteris ja komisjoni jutt sama, teil ju ilus valge korter. Kui raha ei ole ei saa sa midagi ja punkt.
l
lugeja/ 19. september 2021 22:02
Kokkuvõttes kummaline jutt! Mis korterit ta ikka taotleb? Munitsipaalkorterit saab kindlatel tingimustel, näiteks paljulapseline, linnale vajalik töötaja vmt. Sotsiaalkorteriks on vaja raske puude olemasolu. Milline on selle naise probleem?
n
Nojah/ 20. september 2021 07:42
Sotsiaalpinna jaoks pole mingit puuet vaja! Aga sotspinnad on üldiselt kohad, kuhu eriti keegi ei taha minna, vanglast vabanenuid on liiga palju. Munitsipaalpinna jaoks pole kehtestatud erinõudeid, selle võib saada igaüks kui dokumendid korras :) Ühel sotspinna elanikul õnnestus see M-pind saada peale 6 aastast ootamist, teisel peale kaheksat ( see vist rekord ).
p
Paar küsimust/ 19. september 2021 18:03
Tekkis paar küsimust selle loo juures. Kas lapse isa ei peaks lapsele elatist maksma? Ja miks oli vaja anda lapse isale 300 eurot laenu., kui on kahtlus., et seda tagasi ei saa?
j
Juhanes/ 19. september 2021 15:40
Kui naabri tekitatud müra häirib, siis saab ju naabrile ka midagi omalt poolt tema uneajal pakkuda. Paari päeva pärast peaks ta ise tulema rahu paluma.
e
e./ 19. september 2021 14:18
See on Eestis tüüpiline, et kodurahu sõltub naabrite armust, mitte kodaniku õigusest elementaarsele rahule. Teleka asemel võinuks olla ka koer, kõlada tümps või võõrkeelne jauramine. Meenutagem pensionär Mati saatust ühes Tallinna kortermajas. Head lahendust ei pruugi ollagi. Siiski on kõige lihtsam on üritada ülanaabriga rääkida. Ehk on mõistlik inimene. Võib olla lepib 300€ bluetoothkõrvaklappidega? Telekast loobumisega ilmselt ei lepita. Aga läbirääkija peab olema alandlik ja muserdatud. Kui müraterroristi enda vastu häälestad, läheb too erilist väge täis.
k
Korter/ 19. september 2021 14:06
Siis tuleb ema- isa juurde tagasi kolida.....kunagi sa sealt ju tulid !
t
Tiina/ 19. september 2021 13:57
Elan nõukaaegses majas. Korter läks ka niiskeks ja hallitama. Tegin hallituse tõrjet ,oli vist Capatox, panin uued tapeedid ja seinte ääred jätsin võimalikult vabaks, et õhk liiguks, panin ka mitu lisa küttekeha toa erinevatesse nurkadesse. Maja on vaikne ja kui koht meeldib, milleks kolida, ei pea olema ultramoodne maja, ka vana maja saab putitada ja vanadel majadel on oma võlu. Eriti vihkan skandinaavia stiilis musta, halli ja valget korterisisustust. Nagu maailmas enam värve poleks.
y
yll/ 19. september 2021 13:56
Pealkiri on eksitav! Isa ju täitsa olemas ja vaevalt ta alles lapse sündides lontuks muutus vaid oli seda enne. Üksikema oled ainult juhul kui lapse isa on surnud!

k
Kai/ 19. september 2021 13:47
Soovitan eramaja muretseda kuskile metsade keskele saarele, klienditeenindajaid seal kogu aeg vaja.
e
Elsa/ 19. september 2021 13:43
Vanad inimesed ei kuule tihti hästi ja sellepärast keeravadki teleka või raadio liiga valjuks ja veel vanuse kasvades läheb vanadel inimestel tihti uni varakult ära ja siis hakkavad toimetama. Nad ise oma nõrgenenud kuulnise tõttu ei saa arugi, et nii suurt müra teevad.
s
Summuti/ 19. september 2021 14:10
Vanade inimeste vastu aitavad aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid. Kõrvasisesed magamiseks ja suured klapid muul ajal. No heade klappide jaoks on vaja veidi investeerida, muud midagi.
e
e./ 19. september 2021 21:15
To Summuti. Aktiivse mürasummutusega klapid on hea leiutis küll aga ema ei saa end lapsest isoleerida. Õigeid magamiseks sobivaid aktiivsummutusega nööpklappe pole ma kohanud. Ööde kaupa ainult selili magada on väsitav, sest nööpklapiga kõrv vastu patja pööratuna teeb valu. Head klapid pole ka odavad (200-300€). Aga poolkurt telekakuulaja võiks BT nööpide üle isegi õnnelik olla, kui kasutamise selgeks saab. Sest siis kuuleks ta isegi köögis oma TV seebikat.
e
Elsa/ 19. september 2021 13:39
Niiske korteriga saab ka alati midagi ette võtta, uurida ,mis tekitab niiskuse, kas hallitus on ka.
n
Näitex/ 19. september 2021 13:20
Kaks-kolm aastat tagasi pakkus Kesklinna osakond Nunne tänava asukohaga, kahte munitsipaalkorterit, aga mitte kesklinna, vaid Iru kanti, linna piirini 50m. Seega tõesti kesklinna valitsuse kukil sõitmine ei taga pakutavat munitsipaaleluruumi kesklinnas, see võib vabalt ükskõik kus Tallinnas asuda. Mulle tundub, et naisel on osalt väärinformatsiooni kasutada. Vaadates CVd, ütleks et mõtekam oleks varasemalt haridusse investeerida, et hiljem poleks vaja üürikortereid otsida ja depressioonis olla. Tõenäoliselt maalt linna elama tulnud, mina tallinlasena pakuks pinda eelkõige siin sündinutele.
m
Mann maalt/ 19. september 2021 22:14
Teatavasti on Tallinn Eesti pealinn, seega kõigi eeslaste "oma" ja ei ole siin midagi sünnijärgsust taga ajada.

o
olukord selline,et/ 19. september 2021 12:14
ülemisel korrusel elab selline perekond kes vist ei keela lastele midagi,täna öösel mõllati üle öörahu aja ja ka päeval ei saa puhata siis käib kindlasti mingi remont või lõhkumine lagi kostab nii jubedalt läbi,et iga samm mis üleval tehakse kostab alla selline tunne on,et tahetakse välja ajada eelmiste elanike ajal ei kuulnudki,et keegi seal elab
o
Olen hullemas olukorras/ 19. september 2021 10:18
Küll on ikka hädaldajaid. Mul pole näiteks üürikorteri üürimiseks võimalust. Olen samuti munitsipaali järjekorras olnud, tõsi küll lühemat aega. Aga selle peale loota ei saa. Mis takistab sellel tädil muud korterit üürimast, see on loll jutt et saab ainult kesklinnas elada, kuna on seal järjekorras. Mingit elavat järjekorda pole ka olemas, see on müüt. Kahjuks üürihinnad Tallinnas on praegu tõusuteel, niiet koli aga heaga « mägedele, » kui on veel võimalik. Vastasel juhul lendad Tallinnast välja :)
m
20. september 2021 07:11
Miiingee üüülees määgedeellee.......

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee