Poliitika

Isamaa: Tanel Kiik peab ametist tagasi astuma

Toimetas Elis Kusma, 15. september 2021 12:44

22 KOMMENTAARI

p
parukas/ 16. september 2021 12:12
ega kiik tööta jää.läheb juuksurikooli modelliks.
o
oioi/ 15. september 2021 21:18
Vaksiin on inimkonna Püha Graal.
s
siim/ 15. september 2021 14:43
eks ikka vaktsineerimise korraldamine on näitanud välja suurt saamatust organiseerimise alal.inimesed pidid söitma mööda eestit ringi ,et oma vak. kätte saada .usun,et keegi muu ametnik oleks suutnud asja paremini organiseerida vöi vämalt suutnud leida inimesed,kes selleks vöimelised oleks olnud
k
Kiige samatust/ 16. september 2021 17:11
näitas juba see kui hakkas apteeke reformima. Mis välja tuli - korralik jama, nutikamad apteekrid lasid edasi endist viisi, saades kohe aru,et pole mõtet vaielda, kannatas vaid klient. Kriminaalne keskerakond peaks üldse pildilt kaduma, aitab nende hämast - vaid ise endid kiidavad.
a
15. september 2021 14:20
Ammu oli aeg, ka eelmises valitsuses, kus ratas osaliselt tegi tema töö ära
o
Oleksin tahtnud Lukast Tartu Linnapeaks,aga/ 15. september 2021 13:47
nagu Seedrit silmapiiril pole, nii hakkab seal mingi tobe sebimine. Nüüd ei teagi, keda valida. Kõik tahavad keskparki hävitada...
p
Plandeemia/ 15. september 2021 13:37
Põhimõtteliselt peab Kiik tagasi astuma sellepärast, et ta ei ole suutnud rahvale vajaliku osavusega selgeks teha, et vaktsineerimine on tegelikult kohustuslik.
s
See on hea! / 15. september 2021 16:50
Tegelikult on nii, et ega ei saagi ju selgeks teha, kui see on vabatahtlik!!!!! Igal inimesel on endal pea otsas ja otsustas b ise, mida teha!!!!! Nagu öeldakse--vägisi armsaks ei tee!!!! Aga muidu olen nõus!!!!
a
Anonymous/ 15. september 2021 13:33
Seltsimees Kiik enda seltskonnaga on rahvast hirmutanud ainult numbrite ja jutuga. Aga on ikka väga rumal arvata, et rahvas reaalsust ei taju.
m
Meelis Ka/ 15. september 2021 13:32
Kogu rahvas heidab Kiigele ette põhiliselt üht: ta pole suutnud meid piisavalt "vaktsiinidega" mürgitada. Loomulikult peab sellise tegelase ametist kõrvaldama ja leidma kellegi võimekama, kelle sangarlikul juhtimisel meie kõigi ühise südameasjana saavutame salalepingute salalisades fikseeritud süstimisprotsendi. Ja nüüd kõik nagu üks mees - õlg mürgile alla! Panusta oma tervisekahjustusega, et juhtkond oleks rahul ja nende õuel õitseks igavene õnn!

c
Che/ 15. september 2021 13:27
Kiik & Co probleem seisneb selles, et nad on ligi kaks aastat rahvast püüdnud veenda, aga mitte kordagi ei ole nad püüdnud ega suutnud midagi tõestada! Ja sellepärast ei vaktsineerigi.
p
pigem on käsk vaktsineerida/ 16. september 2021 17:19
selge viide olukorrale, et mõistusega inimene seda ei teeks mitte. Mis hea pärast ma peaksin seda tegema, kui nagunii nakatun ja suren samuti pole uuritud vaktsiinide kõrvalmõjusid - pole võimali igasse organismi sisestada ainet mis teeb teab mida (nad ise ka ei tea) kuid kuna NAD saavad ravimifirmadelt kopsakaid isiklikke tasusid, siis seletavadki laialt,et tuleb seda teha. Ostku ise see solk ja pangu järjekordsesse "külmlattu" või kuhu iganes - miks siis vaktsineeritud ka surevad! Sisuliselt käsitlen seda kui rahvalt nende heaks KERJAMISENA. Pagana putukad elagu oma megapalkadest ja jätku in
r
Rumal avaldus/ 15. september 2021 13:22
KAS Kiik peab piitsaga inimesi vaktsineerimisele ajama. Ja kuidas sundkorras süsti tehakse - seotakse tooli külge või. Kiige ülesanne on vaktsineerimine võimalikuks teha ja see on kõigile tagatud.
e
Emand/ 15. september 2021 13:35
No aga sel juhul ju ongi kõik väga selge - kuna sinu arust on Kiik endast kõik andnud, taganud võimaluse, aga rahvas siiski ei vaktsineeri ja ta peab tagasi astuma - järelikult on vaktsineerimine kohustuslik.
p
Plandeemia/ 15. september 2021 13:21
Kui tõepoolest oleks tegemist eluohtliku pandeemiaga, siis tunnetaks seda iga ühiskonnaliige (see ju ongi pandeemia olemus) ja keegi ei mõtlekski suures haigestumishirmus muule kui vaktsineerimisele. Ja tänaseks oleks ka kõik juba vaktsineeritud. Tegelikkus on aga hoopis teine. Mingit pandeemiat ei ole, pole kunagi olnudki. Inimesi lihtsalt ei ravita sellest uut tüüpi gripist! Rõhutakse ainult vaktsiinile mis järsku tekkis mõne kuuga eiteakust! Inimene on juba immuunne kogu selle koroonajura vastu. Mina küll ei tea ühtegi inimest kes teaks kedagi kes usuks sellesse pandeemiasse.
k
kes tegi, ise tegid/ 15. september 2021 13:16
Isamaa istus koalitsioonis, mis Kiigest ministri tegi ehk siis Isamaa vaikival heakskiidul sai Kiigest minister.
S
-t-/ 15. september 2021 13:53
Sel ajal ei olnud veel Covidit kui eelmine valitsus moodustatid ja vaktsineerimine oli alles väga alguses kui eelmine valitsus lõpetas. Kogu see jura mis vaktsiinide ümber peale seda on toimunud on ikka uue valitsuse teema
p
Pluto/ 15. september 2021 13:08
Mis plaane siin täita loodetakse kui vaktsineerimine on vabatahtlik??? Kui on madal vaktsineerimistase, siis järelikult inimesed ei taha vaktsineerida. Järelikult pole mingit pandeemiat ja kõik on pettus! Kui kaua inimest lollitada püütakse?
s
see plaan on selline/ 15. september 2021 13:56
et kodanik Kiik saab selle eest tasu kui vaktsineerituid on palju. Kiik ei oska oma juttu piisavalt ilusti/veenvalt ette kanda ja on muutunud naljanumbriks ega ole piisavalt populaarne rahva hulgas - tuleks leida keegi,kes rahvale enam meeldiks. Poisikesel on ju suisa kõnedefektid.
s
selline PLAAN vaktsineerida/ 16. september 2021 17:22
meenutab väga eelmise riigikorra aegset plaanimajandust - Kui PLAAN täis, saavad suured saksad priske preemia ja mida kõike veel.
n
No astub tagasi,/ 15. september 2021 13:08
ja mis siis, tuleb uus, kes peab uuesti kõik läbi tegema. Isamaa mõni parteilane M.V. (nimi teada) propageerib FB-s koroonareeglite vastu, kuigi teie enda esimehest pole midagi enam kuulda. Kas võtate vastutusele, astub tagasi, kuna temasuguste tegevuse tõttu on teie esimees juba pikalt haige.
k
küsitav olukord/ 15. september 2021 12:57
Kas Isamaa kannab vastust ja kas kannab selle koorma välja ka parlamendis?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee