Eesti uudised

Hooldekodus nakatus koroonaviirusega 18 elanikku, kellest kolm suri, neist üks Maire Aunaste ema

AARIKE HOOLDEKESKUSE JUHATAJA: kurb, et meid kurjategijateks peetakse!

Arvo Uustalu, 14. september 2021 20:25

14 KOMMENTAARI

k
Küllalt on ka neid, kes kohe vaktsiini saamise järgselt surevad.Neist ei räägitagi./ 16. september 2021 16:40
Küllalt on ka neid, kes kohe vaktsiini saamise järgselt surevad.Neist ei räägitagi.
h
Hageri/ 16. september 2021 10:37
Hooldekodusse tõi koroona uuesti sisse ju VAKTSINEERITUD töötaja ja haigeks jäid VAKTSINEERITUD hoolealused, aga sellest EI räägita ega kirjutata kusagil. Ja neid ei testita ka, sest nad on ju VAKTSINEERITUD. Kiik tahab veel neil maski kandmise kohustuse maha võtta. Pole need vaktsineeritud mingid erandid! Ja ega see maskki miskit aita, aga õigem oleks neidki, kes vaktsineeritud, vahetevahel testida.
u
Uskumatu/ 15. september 2021 18:21
Võtke maha see juhataja! Sisestage Õhtulehe artiklite otsingusse sõna "Aarike hooldekodu" ja vaadake-imestage. Ainult üks jama teise otsa. No kas ei saa siis korda majja??
õ
Õigem oleks Aunastel vaikida/ 15. september 2021 15:07
Karta on, et "armastatud" (Miks peab seda sõna risustama? Palju on neid, kes tõesti armastavad Aunastet? Parem sõna oleks "koteeritud" ehk "hinnatud".) ajakirjanik hingab kusagil sügaval sisimas kergendatult, et probleem, mis armastatud, kuid dementse ema hooldamisega edasi saab, on lahenenud. Huvitav oleks teada, millised olid suguseltsi plaanid emakesega pärast hooldekodu? Silmakirjalikud tunduvad Aunaste etteheited hooldekodule ja hooldajale. Mitte et ma hooldaja teguviisi õigustaksin, aga lõppude lõpuks aitas hooldekodu ajakirjaniku vahmiili hooldamisprobleemi lahendada.
ä
äi põle ole siss vä?/ 15. september 2021 14:31
Minge rääkige Aunastele, et tegelikult olete head inimeed ja pühendunud töötajad
m
Mhhh/ 15. september 2021 10:40
Tundub et moderaatorile ei meeldi söna kurjategija,

v
Vari/ 15. september 2021 09:54
Kui vanad ei tha vöi nende hooldajad ei lase vanu vaktsineerida, istugu kodus. Ei ole neil kohta vaktsineeritute juures hooldekodus
s
Siim/ 15. september 2021 09:54
Mis sa kurat valetad??!! Lugege eelmist lugu sellest hooldekodust. Seal ütleb juhataja selge sõnaga, et see hooldaja oli vaktsiinivastane ja terve nende pere on vaktsiinivastased!! Lugege.
h
hommikune/ 15. september 2021 08:24
M. Aunaste ajakirjanikuna saab muidugi mitmes ajalehes oma eraelust kirjutada. Muuseas kirjeldas ta, kui vaevaline oli dementsusele kalduva emaga hakkama saada. Ja hooldekodus, kuhu ta ema ajutiselt viis, tegi ema igasugu trikke. Lühidalt -- ema oli sisukate ja rõõmupakkuvate elupäevadega lõpule jõudmas, vaevaks endale ja omastele. Suri ära. Kas on see nüüd ülioluline, et ta muuseas oli ka koroonapositiivne? Ärge olge võltsid -- kõik said vaevast vabaks. Minu ema vaevles ja kuhtus 5 aastat tõvevoodis. t oleks soovinud ingliks saada, aga ei, pidi pikalt ootama.
k
15. september 2021 07:28
keegi ei vastuta kellegi, millegi eest, eesti riigi yks väga hälb tunnusmärk
k
15. september 2021 07:25
Kui hooldekodu juhataja ennast nii tunneb,siis ikka järelikult ka süüdi.
t
Tukiloputaja/ 15. september 2021 04:48
Sealne hooldekodu on väga korralik,bpuhas ning mõistliku hinnatasemega. Tean, mida räägin, sest hiljuti majutati ka minu lähedane sinna. On tulnud ka mõningaid teisi samalaadseid asutusi külastada, aga sellist puhtust ja korda nägin esimest korda. Kuna vaktsineerimine EI OLE kohustuslik, siis ei maksa inimesi ilma täpsemat tausta teadmata kohe risti lööma hakata, sest juba homme võid olla just sina see, kes sellega hakkama sai. Haigus ei küsi sinult vaktsineerimistõendit, mis tegelikult ei näita midagi muud, et oled need süstid saanud.

a
AT/ 15. september 2021 04:41
Huvtav kas ta ütleks, et võta rahulikult kui enda lähedane oleks surnud tänu sellele vaktsineerimata töötajale.
e
Ei saa üldse aru,/ 15. september 2021 01:06
kas need 4 vaktsineeritud töötajat, kes ka nakatusid, ei kandnud viirust edasi või.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee