Krimi

FOTOD KOHTUST | Veretööle Lasnamäe baari juures eelnes teinegi kisma: „Kohalik noor poksija läks Romaniga kaklema.“ (3)

Kristjan Väli, 13. september 2021 16:44

MEENUTAB ROIMA: Gaidalenko meenutab ka seda, kuidas Nikita baari ette sõitis ja sõnagi lausumata talle kallale tormas. „Ma üritasin Nikitale selgeks teha, et tema abikaasa on olukorras süüdi,“ lausub mees, kellele heidetakse ette Nikita tapmist.

Foto: Robin Roots

Esmaspäeval kuulati kohtus üle kaks inimest, keda süüdistatakse seoses 26aastase Nikita tapmisega Tallinnas Lasnamäe teel asuva baari ees. „Mina ei tapnud inimest, see polnud minu süü. Minu jaoks oli juhtunu ootamatu,“ räägib Maxim Vassiliev, kes osales tapmisega lõppenud kakluses. Tema Nikitat ei pussitanud, küll aga lõi ohvrit jalaga.

Tapmisega lõppenud tüli sai alguse läinud aasta 23. augusti varahommikusel tunnil, kui Nikita abikaasa Julia läks üksinda Lasnamäe teel asuvasse baari. Lokaalis viibisid ka Roman Gluhovtšenko, Ilja Gaidalenko ja Maxim Vassiliev. Julia oli alguses omaette lauas, ent õige pea liitus ta seltskonnaga, kus mehed viibisid. Alguses oli kõik rahulik, ent ühtäkki tekkis napsutanud meeste ja Julia vahel tüli, mis lõppes sellega, et Julia sai Gluhovtšenko käest tugeva kõrvakiilu. Seepeale läks Julia küll baarist minema, ent veidi hiljem naasis koos abikaasa Nikitaga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.06.2021
Lasnamäe tapmise pealtnägija: üks torkas millegagi, see käis hästi kähku
02.06.2021
Lasnamäe veretöös poja kaotanud ema soovib tapjatele karmi karistust: kui inimene on korduvalt tapnud, siis see näitab, et nuga ongi ta sõber
31.05.2021
FOTOD KOHTUST | Lasnamäe baari ees toimunud veretöö jõudis kohtusse: „Ma tunnistan, et lõin lahtise käega Juliat näkku ja seda, et mul oli nuga kaasas.“