Krimi

Sõnum peksmisohvrile: paari nädala pärast sind enam pole!

Alaealiste pätibande möllas nii, nagu homset polekski. „Kui sa mu sõpradele liiga teed, algab rassisõda. Ma olen nats.“ (12)

LISA KOMMENTAAR

10. september 2021 20:19
Jesaja6 Otsige Issandat, kui ta on leitav, hüüdke teda, kui ta on ligidal! 7 Õel jätku oma tee ja nurjatu mees oma mõtted ning pöördugu Issanda poole, siis halastab tema ta peale; ja meie Jumala poole, sest tema annab palju andeks. 8 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted, ja teie teed ei ole minu teed, ütleb Issand. 9 Sest otsekui taevad on maast kõrgemal, nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed, ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
10. september 2021 09:13
Umbes 60000 last eestis elab vaesuses, neil pole õhtul kodus süüa ega distantsõppe jaoks ruumi, kooltööd tehaks heal juhul köögilaua taga või diivan-voodi peal. Sõppru külla tuua ei lubata ja ega olegi ruumi, kus nendega koos aega viita.... Sellisest olukorrast saab asi alguse... Lahendus oleks noortekeskused - pikapäevarühm - kus saab nii abi koolitöödes kui suhelda sõpradega ja tegeleda hobidega. Riik peaks seda finatseerima sarnaselt koolidega. Aga panna noored koroona ettekäändel koduõppele on halvim valik mida Eesti valitsus lubab toimuda! Eriti okupantide ja põgenike lastele.
Kristiina 10. september 2021 00:04
Ma konservatiivina pean õigeks,et eesnimi oleks õige. Avalikustamine aitab kinnistada mõõdukalt hirmu vahele jääda uuesti.
Kristiina 10. september 2021 00:05
Avaldamine on õige vanusest 14 ja seda isikuvastaste kuritegudega. Rööv läheb selle alla.
ruuben 9. september 2021 18:55
Ei aita siin miski. Kui inimeses ikka selline viha on, siis ta jääb kriminaaliks. Kuuleme sellest bandest veel. Noorte seaduslikud esindajad, kes iganes nad ka on, hakkavad varsti magama Tartu kodutute öömajas ja mõni ullike arvab, et see neid pätte kotib? Ühiskond on vildakas. Kui tiinekas otsustab hakata pätiks, ei tee vanemad enam midagi ära, sest neil puuduvad selleks võimalused. Hea sõnaga ei muuda kaaki, kes ka oma vanemates vaid rahakassat näeb. Seega ei ole vanemad süüdi lapse "valesti kasvatamises".
Vastus 10. september 2021 06:55
Ära mõista hukka enne õhtut. Ma olin samasugune, lõpus sai villand ja pandi kinni ära. Seal õppisin ja hakkasin korralikuks. Nyyd pool maailma läbi reisind ja elan väga väha hästi.

123 9. september 2021 14:55
Tõde on see, et sellistel silitatakse pead ja loodetakse, et küll üle läheb kuniks kellegi ära tapavad. Või siis satub vastaseks kegei kõvem kes neile kõigile korraliku keretäie annab
Kordade lugemine ei aita 9. september 2021 14:26
Ise me, paljud vastutustundetud vanemad, kahjuks toodame saasta. Keegi ei sünni sellisena. Rusikat vibutada oskavad kõik. Rahvaarv väike, sündivus madalavõitu, aga ka selle üleskasvatamisega ei saa kõik hakkama.
Politsei juba näeb tulemusi 9. september 2021 11:33
Kui vanemad oma lastest juba alguses ei hooli, siis on asjade selline tulemus loomulik. Ikka ripakile ja lastekodudesse sattunud lapsed kasvavad tänapäeval sellisteks. Väga kurb on, et elud niimoodi raisku lähevad. Ka heast kodust võib jamadesse sattuda, aga tõenäosus on väiksem. Selliste tulemuste puhul on ikka algsüü vanematel.
paha lugu 9. september 2021 11:33
Aga tõde on see, et vitsa noorelt väänatakse ja et ennetamine on kordades odavam ja tulemuslikum kui tagajärgede kasimine. Antud juhul on mõlemaga hiljaks jäädud.
ema 9. september 2021 12:13
Toetan eelmist kommentaari.....sul on õigus, "paha lugu".
Lähte? 9. september 2021 11:14
Jälle käib noorte kuritegevuse ühe kohana läbi Lähte, olen ennegi täheldanud, et nagu Tartumaal nolgikampade kriminaalsest tegevusest räägitakse, nii on Lähte ka asukohana mainitud.