NOORTEKAMP: Tänaseks on kõik kohtus karistada saanud, veel kolme inimese suhtes, kelle süü ei olnud nii suur, lõpetas prokuratuur kriminaalmenetluse süüdistust esitamata.Foto: Vida Press
Helen Mihelson 9. september 2021 10:00

Kes vähegi möliseb, saab jalaga näkku. Selline võinuks olla Tartus ringi liikunud 14- kuni 17aastaste poiste kamba moto. „Mineviku tõttu on lihtsalt see, et joogise peaga vallandub masendus, viha. Selline tunne, et ma vihkan kõiki,“ tunnistas kamba üks ninamehi kohtus.

Millal see kõik pihta hakkas, ei mäleta enam õieti keegi. Kui uskuda Kevini (kuritegude ajal 17)* lähedasi, siis veel mõni aasta tagasi ei olnud ta selline. Siis aga lisandusid alkohol ja narkootikumid ning vallandusid seni peidus olnud emotsioonid. Näiteks mälestused ajast, kui ta kasuperes peksa sai.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (12)

10. september 2021 20:19
Jesaja6 Otsige Issandat, kui ta on leitav, hüüdke teda, kui ta on ligidal! 7 Õel jätku oma tee ja nurjatu mees oma mõtted ning pöördugu Issanda poole, siis halastab tema ta peale; ja meie Jumala poole, sest tema annab palju andeks. 8 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted, ja teie teed ei ole minu teed, ütleb Issand. 9 Sest otsekui taevad on maast kõrgemal, nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed, ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
10. september 2021 09:13
Umbes 60000 last eestis elab vaesuses, neil pole õhtul kodus süüa ega distantsõppe jaoks ruumi, kooltööd tehaks heal juhul köögilaua taga või diivan-voodi peal. Sõppru külla tuua ei lubata ja ega olegi ruumi, kus nendega koos aega viita.... Sellisest olukorrast saab asi alguse... Lahendus oleks noortekeskused - pikapäevarühm - kus saab nii abi koolitöödes kui suhelda sõpradega ja tegeleda hobidega. Riik peaks seda finatseerima sarnaselt koolidega. Aga panna noored koroona ettekäändel koduõppele on halvim valik mida Eesti valitsus lubab toimuda! Eriti okupantide ja põgenike lastele.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS