Eesti uudised

KUI PALJU MAKSMA LÄHEB? Tallinna linnavõim vastab, millal kriitikanoolte alla sattunud rattateed viimaks valmivad (2)

Kristjan Väli, 7. september 2021 16:09
VAIKSELT VALMIVAD: Tallinna linnavõim lubab, et uutel rattateedel on ratturitel kindlasti ohutum liigelda, kuid projekti täieliku valmimiseni läheb veel aega.Foto: Martin Ahven

Tallinna linnavõim lubab, et uutel rattateedel on ratturitel kindlasti ohutum liigelda, kuid projekti täieliku valmimiseni läheb veel aega. „Ei tasu poolikut lahendust pildistama minna, et see nii ongi,“ pareerib abilinnapea Andrei Novikov kriitikanooli, mida avalikkuses on lennutatud praeguses seisus rattateede pihta.

Tallinna punaste rattateede kohta esitatud kriitikale vastavad abilinnapea Andrei Novikov ja Tallinna transpordiameti juhataja Andres Harjo. Novikovi sõnul algas teede märgistamine juulis ja 9. septembri seisuga on kaks kolmandikku tööst valms. 20. septembriks peaks 99 protsenti värvimistöid olema tehtud. Novikov ütleb, et ajakirjanduses ilmunud fotod ei anna õiget pilti, sest enamjaolt on tegu pooliku tööga. Värvimise pidavat keerulisemaks tegema asjaolu, et seda saab teha vaid öösel ja kuiva ilmaga.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.08.2021
GALERII | KAS NII RÄÄBAKAKS JÄÄVADKI? Transpordiameti juhataja: pole õige anda rattateedele hinnanguid enne tööde lõppu
19.04.2021
Tallinna südalinnas antakse ratturitele rohkem liikumisruumi