Eesti uudised

Välismaalt Eestisse õppima tulnud tudengitel on keeruline tõestada vaktsineeritust

Kehtib ainult telefoniga loetav kood: välistudengid saavad üle piiri, aga kohvikusse mitte

Asso Ladva, 5. september 2021 20:39

7 KOMMENTAARI

e
Eks segadust jätkub/ 6. september 2021 15:31
Miks seletavad need, kes pole ammu tudengid või pole kunagi olnud. Loomulikult ei pea tudengid ainult elukohas ja koolis passima. Miks peavad vanemaealised nii õelad olema, sest nooremad selliseid komme ei levita.
e
EL koroonapassid on QR loetavad / 6. september 2021 13:34
Miks see näide "Läti tunnistab samuti minu Eestist saadud tõendit." artiklis on? Nii Läti kui Eesti on EL liikmed. Üliõpilaste ja püsivalt Eestisse tulnute vaktsineerimistõendid võiks ju ära kontrollida ja neile EL sertifikaat anda. Nad ju ka käivad arstil ometi, peaks DIGILOOS olema - ega neile saa topelt vaktsineerimisi teha.
e
7. september 2021 12:13
Ei saa tõsimeeli nõuda, et kohvikupidja suudaks kontrollida Pakistanis välja anatud koroonatõendit! Sama kehtib ka "Eesti" kohta kui mõelda millise ameti tööülesanne see vöiks siis olla?! LIhtne lahendud on topeltvaksida välismaalased ja siis neile ID kaart teha ja siis saavad nad selle QR ka välja trükkida-tefeloni sisse laadida. Kuid seda teha ei suudeta siis -- HOIDEKE EESTIST EEMALE!
v
6. september 2021 10:14
Välisamaalaste seas on COVID uued tüved ja selle pärast peaks QR kontrollijad alti keelduma mitte Eesti kodanike tõenditest. Eriti veel kui need on väljaspoolt EU.d QR-koodiga kontrollitav ala pole "avalik ruum" ja sinna pole välismaalastel asja uute viirustüvedga. Ei taha kohata asümptootikutest välismaalasi SPA-s ja muuseumis ja klubis ja bussis. Valitsus on kehtestanud võimsa reegli, millega kergelt saab muuta Eesti MITTE -"avalikuks ruumiks" ja kehtestada sedasi ammuigatsetud sissepäääsukeelu. Iga päev raporteritakse 10+ elukohta koroonalat. Me ei taha neid.
a
A.K./ 6. september 2021 09:50
Õppige ja ärge levitage covidit, kohvikud ei olegi teie jaoks!
a
arusaamatu/ 6. september 2021 08:10
Miks üldse peaksid välistudengid käima kallites eesti kohvikutes? Kas selline tegevus viitab elitaarsusele? Et kui välismaal on tunduvalt odavam, siis Eestis lausa peab näitama, et inimesel on raha kallimat kehva kvaliteediga kohvi juua?
u
Uku/ 6. september 2021 11:03
Tõmmudel tegelastel ju kõik tasuta käes, elamine, igakuine raha. Kohalik tambib kõik ise, vanemad siis. Eks see "eliit" siin vingubki.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee