Poliitika

TULEVIKU TARTU! Linnapeaks pürgijad pakuvad ideid: tuleks luua rattatööstus, kasutada päikesepaneele ja võtta laenu (1)

Laura Saks, 2. september 2021 16:25

Tartu linnapeakandidaadid: (vasakult ülevalt) Urmas Klaas (Reformierakond), Jaan Toots (Keskerakond), Kristina Kallas (Eesti 200), Tanel Tein (valimisliit Tartu Eest); (alt vasakult) Loone Ots (EKRE), Lemmit Kaplinski (Sotsiaaldemokraatlik erakond), Tõnis Lukas (Isamaa) ja Johanna Maria Tõugu (erakond Eestimaa Rohelised).

Foto: Kollaaž (Aldo Luud, Loreen Pulk, Jassu Hertsmann, Teet Malsroos, Laila Kaasik)

Tartu kaheksa linnapeakandidaati pakkusid välja ideid, mida nad teeksid võimule tulles. Kes võtaks laenu, et ehitada uusi koole, kes teeks rattatööstuse, kes nõuaks makse ka neilt, kes pole linna sisse kirjutatud.

1. septembri õhtul kogunesid Tartu linnapeakandidaadid raekotta, et osaleda kohaliku noortevolikogu debatil Planeedidiskussioon „Tuleviku Tartu“. Planeedidiskussioon tundub viitavat, justkui arutletaks keskkonnasäästlikkuse üle – kuid nagu selgus, oli fookuses hoopiski Tartu linna tulevik noorte silmis. Valimisliidu ja erakondade esindajad tõid välja ettepanekuid ja murekohti, mida nad võimule saades muutma hakkaksid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27.08.2021
RANITSATOETUSTE KAART | REEGLITE RÄGASTIK: kus makstakse rohkem? Kes jääb tühjade pihkudega? Kas oled küsimisega juba hiljaks jäänud?
10.05.2021
Jaak Allik | Kultuuriehitiste valik tehtud, mis edasi?
16.03.2021
TARTLASTE TULINE VAIDLUS: kas hoida parki või ehitada sinna südalinna kultuurikeskus?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee