Eesti uudised

LAHKUMISKINGITUS MINEMA LÖÖDUD KANTSLERILE: uuele soojale kohale maandunud Mart Laidmets sai ministeeriumist kaasa vägeva preemia (14)

Helen Mihelson, 1. september 2021 19:02
Haridus-ja teadusministeeriumi ekskantsler Mart Laidmets ei pidanud lahkudes uue tööotsa pärast muretsema – see juba ootas teda!Foto: Tiina Kõrtsini

Endise ministri Mailis Repsi arvatavas omastamisafääris suurt rolli mänginud, kuid uue ministri Liina Kersna ootustele mitte vastanud kantsler Mart Laidmets sai haridusministeeriumist lahkudes kaasa korraliku preemia. Seda olenemata sellest, et ministriga kokkuleppel oli nüüdseks endisel kantsleril teine soe koht juba ootamas – augusti algusest on ta haridus- ja noorteametis peadirektori asetäitja.

Haridusministeeriumist kinnitati Õhtulehele, et kantsler Laidmets sai lahkudes kaasa 24 000 eurot. Sellest pool ehk 12 000 eurot oli lisatasu, tänamaks kantslerit „pikaaegse panuse eest haridus- ja teadusministeeriumis“.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.09.2021
LEINARIIETUS AKTUSEL?! KOHUTAV TÖÖKLIIMA? Minister Liina Kersna tunnistab: „Jah, inimesed on haiget saanud.“
31.08.2021
PUHAS NAGU PRILLIKIVI?! Ametist ilma jäänud kantsler: ega mina ei hakanud ju minister Repsilt vastuseid nõudma! See ei ole meil kombeks!
18.07.2021
PRALLE RAHVA RAHA EEST! Minister Mailis Reps korraldas parteiladvikule peo nooblis restoranis. Arve tasus haridusministeerium

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee