Eesti uudised

Haridusministeeriumi töötajaid koondatakse ja pillutakse laiali, omal soovil lahkuvad teisedki

LEINARIIETUS AKTUSEL?! KOHUTAV TÖÖKLIIMA? Minister Liina Kersna tunnistab: „Jah, inimesed on haiget saanud.“ (41)

Asso Ladva, Helen Mihelson, 1. september 2021 19:00
EI MINGIT TUJUKUST! Minister Liina Kersna ei arva, et ta oleks kuidagi tujukas. Ministritöö on lihtsalt väga pingeline, leiab ta.Foto: Grete-Elisabeth Lauri

Esmaspäeval peetud haridusministeeriumi traditsioonilisele õppeaasta pidulike avaaktusele ilmus terve kommunikatsiooniosakond musta riietatult ja koos õppeaasta algusega peeti osakonna peied. Põhjusega: lisaks koondatud osakonnajuhile lahkub omal soovil veel neli inimest ehk tervelt pool osakonda. Omavahelistes vestlustes räägitakse ministeeriumi kohutavast töökliimast ja minister Liina Kersna turtsuvast käitumist. „Paraku ei ole meil majas seda empaatilist inimest, keda avalikkus tunneb ministri intervjuudest,“ tõdeb üks ministeeriumi töötaja.

Haridusministeeriumis on kahtlemata pingelised ajad. Kooliaasta algusega kaasneb niigi suur koroonastress ja teadmatus, peale selle on minister Kersna tandemis uue kantsleri Kristi Vinter-Nemvaltsiga asunud ministeeriumis tegema massiivseid ümberkorraldusi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

01.09.2021
LAHKUMISKINGITUS MINEMA LÖÖDUD KANTSLERILE: uuele soojale kohale maandunud Mart Laidmets sai ministeeriumist kaasa vägeva preemia
31.08.2021
PUHAS NAGU PRILLIKIVI?! Ametist ilma jäänud kantsler: ega mina ei hakanud ju minister Repsilt vastuseid nõudma! See ei ole meil kombeks!
21.08.2021
Haridusministeeriumis pauguvad uksed ja töötajaid lastakse lahti

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee