EI MINGIT TUJUKUST! Minister Liina Kersna ei arva, et ta oleks kuidagi tujukas. Ministritöö on lihtsalt väga pingeline, leiab ta.Foto: Grete-Elisabeth Lauri
Asso Ladva, Helen Mihelson 1. september 2021 19:00

Esmaspäeval peetud haridusministeeriumi traditsioonilisele õppeaasta pidulike avaaktusele ilmus terve kommunikatsiooniosakond musta riietatult ja koos õppeaasta algusega peeti osakonna peied. Põhjusega: lisaks koondatud osakonnajuhile lahkub omal soovil veel neli inimest ehk tervelt pool osakonda. Omavahelistes vestlustes räägitakse ministeeriumi kohutavast töökliimast ja minister Liina Kersna turtsuvast käitumist. „Paraku ei ole meil majas seda empaatilist inimest, keda avalikkus tunneb ministri intervjuudest,“ tõdeb üks ministeeriumi töötaja.

Haridusministeeriumis on kahtlemata pingelised ajad. Kooliaasta algusega kaasneb niigi suur koroonastress ja teadmatus, peale selle on minister Kersna tandemis uue kantsleri Kristi Vinter-Nemvaltsiga asunud ministeeriumis tegema massiivseid ümberkorraldusi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (41)

Q 3. september 2021 06:13
Ei ole eriline Kersnate fänn,et Liina ministeerjumis kohvijoojaid vähendab,see on küll igati kiiduväärt tegu.
2. september 2021 22:21
Eestis käib reformimine juba alates Gorbatšovi poolt sellesisulise sõnakõlksu leidmise hetkest. Kui kõigile "reformidele" kulunud summad ja saamata jäänud "kokkuhoiud" ühte katlasse kuhjata, võiksime päriselt rikas riik olla! Muutused peavad elukorralduses toimuma, kuid "iga luua vahetamisel ei ole mõistlik põrandat üles kiskuda"!... Seda meil tehakse aga usinasti, sest UUS paistab ju silma.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS