Eesti uudised

KÜLMLAO KOBARKÄKK | Terviseameti endine peadirektor Tiiu Aro: valitsusele oleks pidanud vist ütlema, et meil ei ole uut maja vaja (8)

LISA KOMMENTAAR

vastu x-i 5. september 2021 19:37
Tark pole mitte see,kes, omast arust ,teab kõike,vaid see, kes teab kedagi ,kes teab oma ala.
Doc 5. september 2021 10:51
Seal,kus lõpeb mõistus, algab terviseamet. Selline arvamus on meedikutel kujunenud koroonakriisi ajal. Lannol pole muidugi midagi karta, sest kuidas lubaks Kaja Kallase õrn hing lahti lasta endist reformierakonna Tallinna juhti? EV täiesti apoliitine peaproküror on kahjuks juba ööd ja päevad hõivatud Repsi kohvimasinaga ning pisike prügisse lennanud kolm miljonit riigi raha teda ei huvita.
5. september 2021 07:58
Kujutage ette, kui selline asi oleks juhtunud nõuka ajal, Stalini ajast üldse ei räägiks, siis oleks terve ministeerium või terviseamet seina äärde pandud. Nüüd aga juhtus ja kõik!
Sinu nimi 4. september 2021 20:57
Eestis projekteerib ja ehitab ju rkas. See on taiesti mäda süsteem. Superministeeriumi ehituse ajal tuli see ka vaga selgelt välja. Need tegelased ei taju yldse oma vastutust. Aro on arst, koige parema tahtmisegi juures ei oska arst ehitusekspertiisi teha. Aga nagu ma aru saan, oli oluline see, et tema ajal oli kvaliteediaysteem paigas ja inimesed vastutasid. Kui tekkinuks jama, tulnuks see kohe välja. Jüriloo viskas kogu selle systeemi prygikasti ja nii see pomm tiksuski seal 4 aastat kuni plahvatas
Hm 4. september 2021 15:46
Rõiva st reformierakonna kobarkäkk, sest projekt ja selle kooskõlastamine kuni pea ehituse lõpuni oli Rõiva ajal. Iseasi on muidugi vigade avastamine hiljem
Robert 4. september 2021 11:38
Reformierakondlane Tiiu Aro oli Terviseameti peadirektor 2010-2017, seega kogu uue hoone planeerimise, projekteerimise, ehituse ja vastuvõtmise aja. Istus 7 aastat kõrgepalgalise sooja koha peal ja uue maja ehitamisest teab ja mäletab ainult nurgakivi panekut! Kes siis veel vastutama peaks kui mitte tema ja tema ametijärglane Jürilo, kes samas stiilis mittemidagitegemist jätkas?
Väga asjalik ja aus naine 4. september 2021 11:21
Oleks tema juhtimine siiani, poleks fopaad toimunud. Õpetlik on ka see, et vana maja ja primitiivne tehnika võib töötada paremini, kui täiustatud-dubleeritud-programeeritud automaatika saamatu töökorralduse ja kontrollita.
xx 4. september 2021 11:29
Tema jutust on näha, et ta ei jaganud maja tehnodest ööd ega mütsi.