Seisukoht

Seisukoht | Tallinna linnavalitsus oli droonisõu ajal puu otsas (9)

Laur Uudam, arvamustoimetaja, 30. august 2021 17:44

Eesti esimene droonisõu.

Foto: Robin Roots

Info liikumise teed on imetabased, kui Tallinna linnavalitsusele tuli justkui üllatusena poolt linna halvanud droonisõu ja kontsert linnahalli katusel, kuhu tungelnud massid ja nende autod ummistasid sadamapiirkonna tänavad pikkadeks õhtutundideks.

Pressiteade kutsus kontserdile juba nädala algusest ja nagu kohale tormanud inimmassist näha, siis tasuta vaatemänguga peibutamine toimis väga edukalt. Miks aga linnaametnikud kontserdist midagi ei teadnud?

Omaette tase on aga ürituse korraldajate tagantjärele õiendamine ja väärinfo ümberlükkamise tahtmine - üritust ei olevat katkestatud, vaid see toimus pärast hajutamist planeeritud mahus! Huvitav, kas nad rääkinuksid sama teksti ka siis, kui lagi oleks massi raskuse all järele andnud või keegi oleks tunglemises viga saanud?   

Kuidas aga polnud linn kontserdist teadlik, kui rahvas teadis kohale tulla? Järsku linn ei tahtnudki teada, vaid eelistas silma kinni pigistada? Aga kui ametnikud tõepoolest ei teadnud asjast midagi, siis millises paralleelmaailmas nad elavad, kui pole kursis ümberringi toimuvaga?

Kuna tegelikult oli tegu ühe taskutelefoni turuletuleku reklaamüritusega, siis oli ettevõtmine nende seisukohalt ju enam kui edukas – kohal meeletu rahvamass, lisaks tänu logisevale korraldusele ka mitme päeva vältel tasuta meediakajastus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee