Eesti uudised

TOOL TÜHJAKS? Keskerakond ei tea, palju hakkab Mailis Reps riigikogus käima  (14)

Katrin Rohtla, Marvel Riik, 29. august 2021 17:20

KOMMENTAARE? Viimastel kuudel on meedia korduvalt püüdnud saada kommentaare Mailis Repsilt, kuid seni on poliitik loobunud põhjalikema selgituste andmisest.

Foto: Robin Roots

Parlamendi koridorides räägitakse aina valjemini sellest, et Keskerakonna teenekas poliitik Mailis Reps vabastab end suuremas osa riigikogu sügistööst seoses käimasoleva kriminaalasjaga. Keskerakonna fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid jäi selgituspalvele vastates napisõnaliselt hägusaks.

Juulis otsustas Keskerakond Mailis Repsi nii fraktsiooni esimehe kui ka erakonna aseesimehe kohalt taandada. Otsus tehti pärast seda, kui Õhtuleht avaldas loo sellest, kuidas mullu 13. jaanuaril pidas toonane haridus- ja teadusminister Mailis Reps oma 45. sünnipäevapeo ministeeriumi rahade eest. Päeval õnnitleti ministrit ja kaeti laud maksumaksja kulul ministeeriumis, õhtul kolis pidu edasi Kadriorgu Mon Reposesse. Sinna oli Reps kutsunud erakonnakaaslased riigikogu fraktsioonist ja Keskerakonna juhatusest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.08.2021
Müüdid, reeglid ja koroonapandeemia mõju. Kuidas praegu Eestile presidenti valitakse?
29.08.2021
PRESIDENT PEAB SAAMA VALITUD: Reps tuleb kindlasti kohale, hääletama oodatakse haiglas raskes seisus viibivat Siim Kallast
20.08.2021
JÄRGMINE TOOL JALGE ALT! Mailis Reps ei suutnud erakonnakaaslastele tõestada oma süütust
06.08.2021
HÜVASTI, SAADIKUPUUTUMATUS? Mailis Repsi kahtlustatakse lisaks omastamisele ka kelmuses

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee