Eesti uudised

Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu linnahallis toimunust: „Jah, ühtegi üritust Tallinnas enam pärast seda ei korraldata!“ (7)

Keit Paju, 28. august 2021 11:34

Tallinna abilinnapea Aivar Riisalu

Foto: Tiina Kõrtsini

Reede õhtul toimus Tallinna Linnahalli katusel üritus, mis võinuks lõppeda väga halvasti: amortiseerunud ja vana hoone katus hakkas piduliste jalge all lainetama ning oli oht, et see võib sisse variseda. Õhtuleht võttis ühendust abilinnapea Aivar Riisaluga, kes küsimuse peale, et miks linnahallis ürituse korraldamiseks luba anti, kui on teada, et selle seisukord on kohutavalt halb, endast välja läks ja ärritus.

Riisalu tõdeb, et tal on väga keeruline seda kommenteerida, kes linnahalli katusel piiramata külastajate arvuga ürituse korraldamiseks loa andis, kuna tema neid lubasid välja ei anna. „Eriti, kuna praegu on laupäeva hommik, niiet raske on mingit ametkondlikku juurdlust läbi viia. Eks me seda olukorda ilmselt esmaspäeval arutame,“ vastab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.07.2021
VAAT KUS LOPS! Kontserdi korraldamiseks Linnahalli katusel luba puudus
28.07.2021
KORRALIK KAOS LINNAHALLIS: üritusele tungisid viiruskontrolli läbimata inimesed. Terviseamet otsustab, kas alustatakse menetlust
28.07.2021
GALERII | Linnahalli katus hakkas droonisõu ajal lainetama, rahvas saadeti laiali
28.07.2021
Kristen Michal: linnahalli vetruv katus on sümbol Tallinna linnajuhtimisest