Foto: Tiina Kõrtsini
Eesti uudised
28. august 2021 10:25

Kristen Michal: linnahalli vetruv katus on sümbol Tallinna linnajuhtimisest (48)

Reformierakonna linnapeakandidaat Kristen Michal tõdeb, et seekord vedas, kuna Linnahalli katus ei vajunud läbi. Tegemata töös süüdistab ta aga Keskerakonda.

„Seekord vedas. Ei ole uudiseid, et varinguohus Linnahalliga oleks noori koos katusega sisse vajunud. Ajal, kui mujal loetakse kliente, siis sellel üritusel läks viltu kõik mis viltu sai minna,“ kirjutab ta ühismeedias.

„Mass liikus omasoodu, sest korraldus ajakirjandusest loetava puhul oli sama ladusas läbimõtlemises sündinud kui kuumav põrandaküte külmlaos. Linnahalli varinguoht on ammu teadaolev reaalsus, nagu Keskerakonna mängud selle objektiga juba eelmiste savisaarte ajast. Aga keegi taas ometi kooskõlastas sinna suure ürituse? Huvitav kas lindilõikamis-valimistuhin on nii kõva või valitseb kuskil juba käegalöömismeeleolu? Kui ainuvõimu ei paista, siis koalitsiooni ka ei taha enam avalduse peale?“ pärib ta.

„Tallinnas tuleb linnavalitsusel anda vastused, hoolimatus meie kodulinna juhtimisel on piinlikult ilmne. Linnahalli vetruv katus on sümbol Tallinna linnajuhtimisest – veel püsib, aga uunemiseta ootab seda varing Seekord vedas. Ootame kuni enam mitte või teeme muutuse enne?“