Sisuturundus

Mugavus, kvaliteet ja kaunis välimus – just need on hea diivani saladused! 

Eesti Sohva, 27. august 2021 11:44
Foto: Kirsin Põld

Mis teeb tavalisest diivanist hea diivani? See peab olema mugav, ilus ja sulle meeldima. Loomulikult ei või unustada kvaliteeti, sest ka sellel on ülisuur roll. Kvaliteeti saab mõõta väga selge mõõdupuuga, milleks on eluiga ehk kui kaua on diivan loodud vastu pidama.

Ebakvaliteetsete diivanite sagedast välja vahetamist saab teataval määral võrrelda kiirmoega. Ostad odava dressipluusi, kannad neli korda ja viskad minema. Milline on selle jalajälg keskkonnale? Väga halb. Diivanite kiire välja vahetamisega on täpipealt samamoodi.

Niisiis, selleks, et vähendada jalajälge keskkonnale, tuleks tarbida vähem – osta kvaliteetsem toode ning kasutada seda pikemat aega. Ükskõik kui rohelist juttu võidakse diivani tootmise kohta rääkida, on tõsiasi, et kui selle eluiga on neli-viis aastat, siis on seda kindlasti liiga vähe. Näiteks Norras on kehtestatud reegel, et diivanitele peab olema viie aasta pikkune garantii – see omakorda kindlustab, et mööbel kestab nii pika aja ja rohkemgi veel.

Foto: Kirsin Põld

Ometi tehakse tänapäevalgi – ka Eesti Sohvas – diivaneid, mis peavad vastu 30, 40 või isegi 50 aastat. Kui diivan on ajatu disainiga ja vastupidav, tekib sellele uus, sentimentaalne, väärtus. Inimene kipub ära tüdinema kangast, kuid leidub piisavalt restauraatoreid, kes oskavad kangast vahetada. Kui karkass on tugev, siis saab seda diivanit veel pikalt kasutada. Nii mängibki rolli, mida on karkassi lisatud – kas me paneme sinna saepuru, plaadid, vineeri või OSB.

Softcomi edu tuules loodi Eesti Sohva

Eesti Sohva OÜ on rahvusvaheliselt tunnustatud diivanitootja Softcomi tütarfirma. Just Jõgeval asuvast Softcomist tellivad oma toodangut mitmed välismaised disainerid ning sageli saadetakse pehmet mööblit näiteks Sydneysse, Kuala Lumpurisse või Los Angelesse. Rahvusvaheliselt niivõrd edukaks on saadud peaasjalikult tänu klientide soovitustele.

Eesti Sohva loodi aga seetõttu, et emafirmal Softcomil jäid tihti alles suured kangakogused. Kliendid vahetavad igal aastal kollektsioone ning mingi kangas jääb tootmisest välja. Mida hakata pihta 4000-5000 ruutmeetri üle jäänud kangaga? Niisiis hakati otsima ja kombineerima tooteid, mis sobiksid Eesti turule.

Kvaliteetse mööbli võib saada ka ilma ooteajata

Kuna eestimaalane eelistab iga aastaga järjest enam kodumaist toodangut, on Eesti Sohvat väga hästi vastu võetud. Kuigi Eesti Sohva pehmet mööblit leiab ka mööblisalongidest, tasub parima diili saamiseks pöörduda otse ettevõtte poole. Sa oled alati story’le palju lähemal ning saad ka parema teeninduse. Kui diivaniga on probleemid, siis tegeletakse nendega kohe.

Foto: Meelis Mikker

Muide, Eesti Sohva veebilehel leidub ka põnev leiunurk, kust võib avastada põnevat mööblit eriti magusa hinnaga. Lääne klientidele tehakse prototüüpe ning teinekord otsustavad nemad muuta kanga värvi või midagi paari sentimeetri jagu. Selle asemel, et seda mööblit utiliseerida, läheb ta soodsa hinnaga müüki. Lisaks on leiunurgas Eesti turule toodetud pehmet mööblit, mis on pikalt inimeste lemmikute hulka kuulunud. Niisiis, tihtipeale saab kvaliteetse kodumaise mööbli kätte õige kiirelt ja ilma ooteajata!

Tutvu Eesti Sohva kodulehega SIIN!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee