Tartu kaubanduskeskustes leidub vaid üksikuid maskita nägusid. Restoranitöötajad kontrollivad agaralt Covid-tõendeid, kuid peavad seetõttu osad kliendid ukse taha jätma.

Foto: Maria Kilk
Laura Saks 26. august 2021 17:10

Tartlased on usinad vaktsineerijad ja ka 26. augustist taas mitmel pool kohustuslikke maske kannavad nad eeskujulikult. Küll aga kripeldab paljude inimeste keelel sama küsimus: mis kasu sellest koroonavaktsiinist siis on, kui kõik peavad ikka maski ette panema?

Tänasest, 26. augustist tuleb taas poodides ja avalikes siseruumides katta nina ja suu, et koroonaviiruse levikut tõkestada. Kõik kohvikud ja restoranid peavad kontrollima külastajate Covid-tõendit ehk vaktsineerimispassi, läbipõdemise või negatiivse testi tõendit.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (23)

e. 27. august 2021 10:01
Maskide kasust aru saamiseks tuleb teemasse süveneda, sest paarisõnalist must-valget selgitust pole. Mäletan, kuidas 30 a. tagasi ei suutnud väga paljud aru saada kodakondsuse taastamise põhimõttest. Kõik, kes pidasid end eestlasteks uskusid õigust automaatsele kodakondsusele. Kuid tegelikult ei sõltunud EW kodakondsus rahvusest vaid juriidilisest järjepidevusest. Tsaariajal väljarännanutele ja nõukaajal naasnutele oli seda üliraske selgeks teha. Samamoodi tuleb nüüd vaktsitutele selgitada, miks vaktsiin pole pandeemia lõpendamiseks piisav lahendus. Vastupidi. See vb lõppu üha kaugemale lükata
Soomes on rohkem inimesi vaktsineeritud 27. august 2021 08:22
Siin keegi ei lämbu ja kõigil on maskid ees, kuigi Soomes mask pole KOHUSTUSLIK, vaid on SOOVITUSLIK.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS