Poliitika

Algselt ilmunud 25.08.

RIIGIKOGU PÕRUB? Sotsid ja Isamaa jätavad presidendihääletuse vabaks. Karise šansid on napid (11)

LISA KOMMENTAAR

Ax 26. august 2021 15:57
Riigkogu, mille koalitsiooniparteid ainult susserdavad ja ainult EKRE on algusest peale selgelt ja ausalt presidendisaagas käitunid, peabki läbi kukkuma. Karisele (ja rahvale) on parim, kui Karis saaks valitud valimiskogus, mis annaks talle parteide suhtes suurema sõltumatuse.
saage aru 27. august 2021 11:56
see on mäng rahvale l o l l i t a m i s e k s , näete et saab see endine rahva vihkaja ja inimkonna lõhestaja tagasi
Milleks meile nii suur riigikogu,piisab ka 51st. 26. august 2021 12:17
Riigikogulased on rahva poolt valitud ja elavad maksumaksjate arvel,ning nüüd siis ei saa presidenti valitud.Enne valimisi oli küll neil kõigil õilis ja aus valimislubadus,aga nüüd on see ununenud.Lihtsalt istuvad seal toolil ja muud kasu neist pole.Häbi sellistele.
jutumees 26. august 2021 11:52
Tundub, et poliitika on veidi teistsugustele ja rahvast ei ole üldse tähtsust
Eks nüüd siis saab näha,paljudel isamaalastel on südametunnistus olemas. 26. august 2021 07:21
Isamaa hõiskab,et iga tema erakonnaliige hääletab südametunnistuse järgi.Aga tegelikult peaks kõiki riigikogus hääöetamisele minevaid küsimusi hääletama oma südametunnistuse järgi.Mitte nii,nagu erakonna pea arvab ja käsib.Mängivad justkui lapsed liivakastis.
head naljad Teil Isamaa 26. august 2021 11:59
Poliitiku südametunnistus?
Jaanus 25. august 2021 21:53
Esmapilgul on Karisest püütud jätta mulje nagu viiesaja euro,sest, mis väga paljudele meeldib. Kuna aga on tegemist siiski inimesega, siis on väga raske teda usaldusväärse kandidaadina võtta. Eriti just sellepärast, et tegemist on tõenäoliselt suurepärase ja tasakaaluka ametnikuga, kes täidab talle antud mistahes korraldusi lausa saksa täpsusega. Paraku pole tema puhul tegemis võimeka ja karismaatilise liidriga kes julgeks avalikult ka oma arvamust avaldada. Omal kentsakal moel on isegi Kerstil rohkem karismat kui Karisel.
😊 25. august 2021 19:46
15.november Kaja Kallas rändeleppe taustal: peaministri roll käib Ratasele üle jõu. Tänast valitsust sisuliselt enam pole. 18.november: Jüri Ratas on ebaõnnestunud, me ei usu temasse kui valitsusjuhti, miks me peaksime ta valitsusse minema? WOW, LIHTSALT WOW! Niimoodi panitegi Rattale ära või? Et ütled, et kle Jürka, sina küll peaministriks ei sobi ja et vaata parem minu erakonnakaaslaste tehtud klippe Youtube-ist, kus Eve Kivi, Marko Mihkelson ja Urve Tiidus ütlevad, et miks Kaja oleks parim minister Eestile. Eriti pull on muidugi lause, et reformikad valitsusse minna ei taha. Keegi pole te
täiesti loomulik olukord siis lillekesed 25. august 2021 16:50
Kalli poliitikud, Te olete oma elukeskkonna selliseks elanud

25. august 2021 16:05
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
jutud rivis 25. august 2021 17:04
Tuleb edasi astuda, et tagasi astuda
eestlane 25. august 2021 15:52
kas need Riigikogusse valitud saadikud on üldse kuulanud ja lugenud ründavaid kohtumiste protokolle hr. Karisega, tundub et mitte ta on andnud rahulikult kõigile mõistlikud vastused, eriti imelik on sotside suhtumine, neil on parteiline suundumus jätkata praeguse presidendiga, mis on nõme, loodame isamaalaste tervele mõistusele ja lepet mitterikkuvate koalitsioonisaadikute peale