Helen Mihelson 22. august 2021 20:30

Eesti kohtust varajase juubelikingituse saanud Iraj Zand lubab veelgi suuremat tulevärki Ameerikas. Jutt käib kümnetesse miljonitesse dollaritesse ulatuvast hiigelnõudest, millega ärimees loodab raputada „Kuuuurija“ skandaalse episoodi eetrisse lasknud telekanali TV3 omanikfirmat. „See, mida TV3 on teinud, on vale,“ põrutab ta. „Need inimesed, kes neid otsuseid vastu võtsid, tuleb vallandada. Need inimesed ei ole jumalad ega tohi teisi lihtsalt raha pärast hävitada.“

Ilmselt ei vaja Iraj ehk I. J. Zandi nimi enamikule eestlastele tutvustamist. 2017. aastal sai seni avalikkuses madalat profiili hoidnud jõukast ärimehest sisuliselt üleöö peategelane seksiskandaalis, mis pani õhku visatud süüdistuste poolest kõik varasemad skandaalikesed enda kõrval kahvatuma.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

Hiilgab, aga ikka kuld ei ole 6. september 2021 22:20
Pole see härra küll mingi kooripoiss. Sõber Bob võibolla käis ka pidus, et nii kõvasti teda kaitseb. Tõeline härrasmees ei aja ikka nii noori plikasid taga ja ennast veel õigustab ka.
Bob 23. august 2021 13:36
Zand võiks selle kohtuasjaga kõigepealt Eestis kõik astmed läbi käia ja välja nõuda kõik selle, mida soovis. Sest sisuliselt Lust levitas valet.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS