Eesti uudised

Täiendatud 21. august kell 20.15 turvafirma kommentaariga, 22. august kell 16.45 majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi kommentaariga.

USKUMATU LUGU! 72aastane vaktsineeritud proua ei saanud Öölaulupeole, sest tal on Suurbritannia koroonapass: ma sain närvivapustuse, minuga käituti nii mõnitavalt! (74)

Keit Paju, 22. august 2021 16:47

IMMUNISEERIMISTÕEND TASKUS, AGA LAULUPEOLE IKKA EI SAA: eilsel uhkel öölaulupeol võttis tantsusammud üles ka president Kersti Kaljulaid. Inglismaal töötav Tiiu jäi kahjuks sellest ühtekuuluvuse ilust aga ilma.

Foto: Martin Ahven

Taasisesisvumispäeva krooniks oli Lauluväljakul toimunud Öölaulupidu „Vaba Eesti“. Oma rahvaga laulma ja tähistama soovis minna ka 72aastane Tiiu (nimi muudetud, kuid toimetusele teada – K.P.), kes töötab Ühendkuningriigis ning ka seal koroonavaktsiini sai. Turvafirma sõnul ei soostunud naine aga visiitkaardisuurust tõendit lähemaks kontrollimiseks ulatama ning kallas turvatöötajad üle mahlakate solvangutega.

Tiiu selgitab, et teda vaktsineeriti AstraZeneca vaktsiiniga juba kevadel Ühendkuningriigis, kuna ta on seal ametlikult tööl. Talle anti seal immuniseerimistõend, väike kaardike, kus kirjas, mis vaktsiini ja millal ta on saanud.

Edasi lugemiseks: