Sisuturundus

Kas keegi sinu lähedastest elab või töötab Soomes? Just praegu on võimalik laenude pealt raha säästa! 

Nordic Bank, 19. august 2021 12:37

Hetkel on veel võimalik saada laenu eriti soodsatel tingimustel, kuna Soome valitsus kehtestas koroonaviiruse tõttu maksimaalse intressi piirangu, mis on kuni 10%. Antud piirang laenude maksimaalse intressi näol kehtib kuni oktoobrikuu lõpuni. Täpsemalt, alates 1. novembrist tõuseb laenude intress tagasi kahekümnele protsendile.

Seega, kui sinul, sinu lähedasel või tuttaval on Soomest võetud laen enne 2021. aasta jaanuari, tasub see kindlasti refinantseerida uue soodsama laenuga, makstes kallim laen kiirelt tagasi. Nii on võimalik kokku hoida sadu eurosid intresside pealt. Samuti, kui on plaanis soetada midagi suuremat, näiteks auto, suvekodu või finantseerida talvepuhkus, on parim variant teha laenutaotlus kiirelt ja mugavalt Nordic Bank kodulehel. Laenutaotluse tegemine Nordic Bank kodulehel on lihtne, kiire ja mis kõige tähtsam, täiesti tasuta! 1 laenutaotlust = 20 laenupakkumist?

Tõesti, ühe lihtsa laenutaotluse tegemine ei seo klienti laenu võtma, vaid ta saab alati ülevaate turul toimuvast ja võib võrrelda kümneid laenupakkumisi ühe lihtsa laenutaotluse järel. Nimelt võrdleb Nordic Bank pea 30 erinevat panka ja krediidiasutust ning seega on kliendil võimalik mugavalt leida just omale soodne ja turvaline finantseering. Seda kõike täiesti tasuta.

Laenud Soomes leiad Nordic Bank kodulehelt ning laenu on võimalik taotleda igal ajal ja igal pool, laenupakkumised saabuvad mõne minutiga ja raha kantakse arvele parimal juhul juba samal päeval. Laenupakkumistega tutvumine ja nende võrdlemine on lihtne, kuna kõik laenud on järjestatud soodsaimast intressist kallimani, nii on kliendil võimalik lihtsa vaevaga leida kõige soodsam laen igaks finantseeringuks.

Kes võib laenu taotleda Nordic Bank kodulehel?

Laenu saavad taotleda kõik täisealised isikud kellel on, kas püsiv sissetulek või pension Soomes. Samuti Soome isikukood ja puhas krediidiinfo.

Miks peaks laenud refinantseerima?

Näide: Toomasel on lisaks kodulaenule autolaen, krediitkaart ja olemas on ka varasemalt võetud väikelaen.

Autolaen: 8000€ | kuumakse 247€ | intress 7%

Krediitkaart: 2000€ | kuumakse 90€ | intress 20%

Väikelaen: 5000€ | kuumakse 149€ | intress 17%

Toomas tahab aga säästa ja lubada endale väikese puhkuse, esialgu tundub see praktiliselt võimatu, kuna laenumakseteks kulub peaaegu 500€ kuus + kodulaen ja jooksvad kulud. Toomas taotles Nordic Bank kodulehelt 20 000€ refinantseerimislaenu ja märkis laenutaotlusesse varasemalt võetud laenud kenasti ära (teades, et pangad näevad tema varasemalt võetud laene).

Laenupakkumisi tuli kokku neli, kaks 20 000 eurole ja teised natukene väiksemad ehk 15 000 eurole ja 10 000 eurole. Toomas valis siiski kõige soodsama laenu, milleks osutus ühe Soome populaarseima krediidiasutuse laenupakkumine summale 20 000 eurot ja kuumakse 250€, finantseeringu lõplik intress oli aga kõigest 5,72 %. Kõik varasemalt võetud laenud, milleks on antud näites autolaen, krediitkaart ja väikelaen, on makstud tagasi ja üle jäi veel 5000€. Selle Toomas otsustas remondi ja puhkuse peale kulutada. Kuumaksed vähenesid pea poole võrra ja tänu madalale intressile saab laen kiiremini makstud.

Säästa aega ja raha! Täida laenutaotlus kohe aadressil www.nordicbank.fi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee