COOP | Sisuturundus

Coopi autoloosi võitja: abikaasa tegi nalja, kuidas ma küll pole veel Toyotat saanud – samal päeval helistati, et võidust teatada! 

Coop | Video: Mari Luud, 25. august 2021 15:44

„Arvasin, et mulle hakatakse mingit sooduspakkumist tegema. Uuriti päris põhjalikult, kas ma tean, mis kampaaniad Coopis aset leiavad ja lõpuks ütlesin, et ega te ometi autot ei taha mulle anda. Vastati, et see on õige. Tõesti uskumatu lugu,“ räägib Marje Annok (60), kes võitis Coopi autoloosis juulikuu ostude põhjal uhiuue Toyota Rav4.

Tegelikult oli Marje kursis, et talle tuleb see salapärane kõne. Kuna Coopi andmebaasis oli Marje vana telefoninumber, asuti tema kontakti muudmoodi otsima – kõigepealt naise kodupoest Torma Coopist, kuid seejärel pöörduti Marje tütre poole. „Liina andis minu telefoni ja ütles, et võta kindlasti see kõne vastu,“ meenutab Marje. Samas, ega tütar ei teadnud, mis põhjusel ema otsitakse – suurest uudisest sai ta teada alles õhtul, kui oma lastele järele läks!

Kõige esimesena andis Marje autovõidust teada abikaasa Andresele. „Tema pikutas suures toas ja ei osanud esialgu midagi öelda. Natuke maigutas suud,“ muigab Marje. Muuseas, kummalisel kombel oli Andres just samal päeval teinud nalja, et Marje on Jõgeva Majandusühistu liige, kuid pole ikka veel Toyotat võitnud…

Torma Coopis käib iga päev

Torma Coopi ette võiduauto üleandmisele oli kogunenud märkimisväärne rahvahulk. „Näen siin töökaaslasi ja poetöötajaid. Poeg ja tütar on samuti kohal. Suur üllatus oli, et mu mõlemad õed on Rakverest ja Tapalt siia tulnud,“ sõnab Marje.

Just kõige lähedasematega hiljem ka tähistatakse. „Kindlasti pole see suurem tähistamine, kuid õed, lapsed ja lapselapsed tulevad küll. Tegin võileivatordi kodus valmis, kuid nüüd võiks midagi magusat võtta,“ seletab Marje.

Võitja rõõmustab, et tema perekond on ühtne ning lapsed käivad tihti külas. Nii kaks poega kui ka tütar elavad Jõgevamaal. Marje ise on pärit Kadrina kandist, kuid elanud Tormas juba enam kui 40 aastat. Just siit on pärit abikaasa Andres ning siia rajati ka ühine kodu. „Torma on hea koht, kus elada,“ kinnitab Marje.

Praegu elavad nad abikaasaga umbes kahe kilomeetri kaugusel Coopi poest, kus käiakse iga päev. Coop on Marje hinnangul hüva kauplus – siin on toredad müüjad ning kõik tarvilik käe-jala juures.

Ka Marje sugulane on Coopi autoloosi võitnud!

Marje ja Andrese peres on välja kujunenud, et rooli istub mees – naisel polegi nüüdseks enam lube. „Mul olid Vene ajal juhiload, aga ma ei vahetanud neid ringi ja loobusin sõitmisvõimalusest. Vahepeal meil ei olnud autot, pärast mees sõitis ja minul ei tundunud vajadust olevat,“ selgitab Marje.

Senini vurasid Andres ja Marje ringi ühe vanema Audiga. Kui uurida, kas see müüakse nüüd maha, vastab võitja: „Ei, Audi jääb meil seenel käimiseks. Poodi või linna lähme ikka uue autoga.“ Esimene pikem sõit võiduautoga viib aga ilmselt Viljandisse. „Sõidame järgmisel kuul mehe õe juurde. Nemad käisid eelmisel nädalal siin ja lubasime uue autoga külla minna,“ avaldab Marje.

Toyota kohta jätkub Marjel aga kiidusõnu – on see ju nende pere esimene täitsa uus sõiduk. „Eks uuel autol on oma aura,“ leiab naine.

Muide, huvitav nüanss on see, et möödunud hooajal võitis Coopi autoloosis Volkswagen Passati Marje sugulane. „Ta on minu tädipoja tütar. Olen kuulnud, et paljud inimesed ütlevad, et keegi ei tea kedagi, kes oleks võitnud. Aga vat juba siis sain ma vastata, et mina tunnen inimest, kes on auto saanud!“ teatab Marje.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee