Eesti uudised

Puukaitsjad halvasid ehitustööd Viljandi ühel peatänaval

Arvo Uustalu, 16. august 2021 20:15

9 KOMMENTAARI

h
huvitav/ 17. august 2021 19:13
kas need puukaitsjad ise ka mõne puu on istutanud`?
l
langeva puu invaliidist ohver kuni surmani/ 17. august 2021 10:04
soovin teile - puukallistajetele - kogeda 1 päeva minu elust . ja te enam eluski ei kallista . isegi ennast ei suuda te siis enam kallistada , sest ei paindu kuidagi . . . jäägu puud metsa .
h
hiiuvana/ 17. august 2021 07:03
Tööde seisakuraha tuleb puudekallistajatele kaela väänata. Miks on nad nii vastu teede laienemisele, miks on nad vastu kergliiklusteele, miks on nad vastu, et lapsed kergemini kooli pääsevad, miks on nad vastu sellele, et teed ja tänavad korda saavad? Mitte ei saa aru. Linn ju istutab uued puud.
u
Urmas/ 17. august 2021 06:46
"Põvvat meenutas tänavust kuuma suve ning nentis, et selline palvus on inimestele eluohtlik ning kuumuse vastu pakub kaitset eelkõige just kõrghaljastus." Puhas pläma ja demagoogia! Suvel ei pidanud Uue tänava aukudele järelhaagis vastu ja otsustas ära laguneda 300-400m enne Tallinna tänavat. Palav oli, jube palav, aga keda puhkepäeval(laupäev) seal pargis 3 tunni jooksul ei näinud, olid kõrghaljastuse all varju otsivad inimesed ja isegi laste jaoks mõeldud platsil ei olnud kedagi.
a
A/ 17. august 2021 01:59
No tulin ja tahan elada linnas selle sõna otses mõttes. Kui mõnele ei meeldi, siis koligu maale. Nautigu puud, põõsast ja heinamaad. Kuid mulle meeldib linn ja palun ka minu soove arvestada. Kui soovin nautida rohelust, siis võtan aja maha ning sõidan linnast välja ja naudin. Pealegi on linnaruumis puudele ametlik koht pargi näol täiesti olemas. Need puud ei ole ju igavesed ja asendamatud ometigi, raudselt istutatakse uued asemele. Ajuvaba milline lõputu kiun käib kogu aeg ja iga asja peale.
m
Mingi rämps istutatakse asemele,aga tammed on väga väärikad! Pangu kunstpuud,siis ei pea te enam le/ 17. august 2021 11:07
m
Murakas/ 16. august 2021 23:17
Puukaitsja - miks ei peaks kaitsma osakst elusast loodusest? Seda pole nii palju ju . Inimesel, kes seda teeb, on aukartus elu ja elusa looduse ees. Vastupidiselt neile, kellel on lihtne litsuda laiaks putukas, visata kassipoeg aknast alla, piinata loomi, hävitada loodust ja lõpuks, miks ka mitte, tappa teine inimene. Küborgid ilmselt ongi sellised!
e
e./ 16. august 2021 21:15
Puudelangetamise kihk levib Eesti linnades koos koroonaviirusega. Betooni, rohkem betooni!, on tänaste valitsejate loosung. Puud on ju pahad, ajavad sügisel lehti, kukuvad lastele pähe ja määrivad parkivaid autosid. Haapsalus on kontrast puuderikka ja lagedaks raiutud peatänava vahel nii suur, et tean inimesi, kes peatänavat üldse väldivad. Põhja-lõuna suunalisel tänaval paistab päike 1 km lõigul näkku, tuttav maainimene võttis ekstra mütsi kaasa ülekuumenemise vältimiseks asutuste külastamisel. Uued puud tulevad hõredat sorti, põõsaste ootajaid ei tea ühtegi. Halb eeskuju Viljandile...
t
Teedo/ 17. august 2021 11:12
Uus põlvkond kasvabki arvamusega, maha puud, asemele parkimiskohad teed laiemaks saaks uhkete autodega vilistades kõigest üle....