Kaja Kallas ja Arvo Hallik dokfilmi „Riigikogu direktor“ esilinastusel.

Foto: Stanislav Moshkov.
Ohtuleht.ee 13. august 2021 16:12

Peaminister Kaja Kallase abikaasa Arvo Hallik andis neljapäeval positiivse koroonaproovi. Valitsuse kommunikatsioonibüroo teatel pole muretsemiseks siiski põhjust, sest laboris tehti viga ja test osutus valepositiivseks.

Õhtulehele vihjati, et peaminister Kaja Kallase abikaasa Arvo Hallik andis positiivse koroonaproovi ja seda päev pärast üritust, kus viibisid paljud tuntud ja mõjukad inimesed. Nimelt väisas peaminister koos abikaasaga kolmapäeva õhtul aset leidnud dokfilmi „Riigikogu direktor“ esilinastust. Kinosaalis oli teiste hulgas kohal ka president Kersti Kaljulaid.

Valitsuse kommunikatsioonibüroo ütleb, et muretseda pole vaja ja keegi külalistest siiski karantiini jääma ei pea. „Peaministri abikaasa on terviseameti kinnitusel andnud proovi, mis tunnistati ekslikult positiivseks. Synlabi kontrolli käigus selgus, et testi tulemus oli vale. Positiivne proov tulenes labori veast ja proov oli kontamineeritud. Peaminister tegi täna varahommikul kiirtesti, mis andis negatiivse vastuse. Peaminister on vaktsineeritud ja ta jätkab oma töökohustuste täitmist,“ ütleb valitsuse kommunikatsioonibüroo juht Liis Velsker.

Samal teemal

Kommentaarid  (133)

Vaatleja 17. august 2021 13:09
Kui oleks selline juhtum asetleidnud mõne EKRe poliitiku abikaasaga,oles tuu enne vastuse ilmsiks tulekut risti löödud.
küsija 16. august 2021 09:59
kus on kajakese mehe laste ema, et tema neid kasvatab
Winny Puhh 17. august 2021 13:10
Emme idandab sm. Ansipi saadetuid seemneid foolium mütsi sees.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS