Foto: AP/Scanpix
Greete Kõrvits 7. august 2021 00:15

Teema: „Kas sa said mu tekstisõnumi kätte?“ Saatja: Donald J. Trump. Ei, härra Trump, mõtlen imestunult, kas oleks pidanud? Ameerikamaa eelmise presidendi meilid on minu e-postkasti juba tükk aega järjest kasvava intensiivsusega ummistanud, ent kõige krooniks on see pöördumine, mis jätkub: „Sõber, tere tulemast meie tiimi – oled sa valmis AMEERIKAT PÄÄSTMA?“

Kõigepealt selgitan natuke tausta. USA presidendikandidaatide heitluse ajal käisin minagi eelmise aasta sügisel ühel osalejate arvu poolest suhteliselt tagasihoidlikul, ent muidu igati meeltlahutaval kampaaniaüritusel. Kuna Joe Biden otsustas koroona levikut arvestades suuri avalikke kokkusaamisi vältida, läksin ühte väikelinna kuulama Donald Trumpi poega Don juuniorit. Päris niisama sinna sisse ei pääsenud, internetis tuli end registreerida, pressikutse laekus meilile. Registreeritute nimekirjast noppis selle üles organisatsioon Save America PAC (Päästke Ameerika PAC).

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (1)

Preili Kõrvits, kirjuta midagi vaimukamat! 7. august 2021 11:59
Ära sa märgi! Kohe nii "kuulus" oled, et Trump ise saadab sulle kirju!!!!!! Mõelda vaid!!!!! Aga miks sa siis ei lähe Trumpiga "Ameerikat päästma", oleks ju hiljem hea muljetada?! Ja mis mõtet oli siis üldse seda siin kirjutada?! Lihtsalt uhkustad, et "vaadake, kes mulle kirjutas"! "Vaadake, kellega mul kontakt on" ! Mõttetult nägid vaeva selle loo kirjutamisega, see ei huvita kedagi!!!!!!!! Trump on Eestis negatiivselt kirjas, tema juhtimisvõtted olid liiga pealetükkivad ja inimesi ahistavad. Keegi temast siin puudust ei tunne. Vbl Ekre, aga nemad ei lähe arvesse!!!!!!

SISUTURUNDUS