SPAARÕÕMUD: Veekeskuses võib ametis olla ka Covid-tõendita inimene.

Foto: TAIRO LUTTER
Laura Saks 6. august 2021 19:00

Covid-19 digitõendit peab uuest nädalast näitama paljudes restoranides, hotellides, spaades, teatrites ja ka kruiisilaevadel. Millised reeglid kehtivad aga nende asutuste töötajatele, kes pole ise vaktsiinisüsti saanud ega koroonat põdenud?

AS Tallink Grupi kommunikatsioonijuht Katri Link ütleb, et Tallinki töötajatest nii laevadel kui ka hotellides on 80% vaktsineeritud. Viirusel on ju otsene mõju nende tööle – laialdase leviku korral pannakse piirid kinni ning laevad ja hotellid jäävad tühjaks. Praegu kontrollitakse Covid-tõendeid Tallinna ja Stockholmi vahelistel kruiisilaevadel. Need töötajad, kes ei ole saanud kaitsesüsti ega koroonat läbipõdenud, saavad küll ametipostil jätkata, kuid peavad jälgima rangemaid ohutusnõudeid. Näiteks kandma kogu aeg maski. „Kedagi me diskrimineerima ei hakka,“ lisab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Anna Petrovna 7. august 2021 13:00
Tõend ei ravi kedagi ega tõesta midagi (eriti kui vaktsineerimisest on paar kuud möödas). Jälle üks kampaania, mida tõmblev valitsus teiste sabas teeb, pea laiali.
Val 7. august 2021 11:44
Oota aga minu arust levitavad ka vaksineeritud seda viirust mis erand nagu neil on , ei sa mina aru veel 🙄vahet nagu pole kes seda levitab kas vaksineeritud või mitte haigus levib siiski ühte moodi 🤔
Mida sa siis 7. august 2021 12:13
väljapakud? Mitte vaktsineerida ve!?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS