Sisuturundus

Miks on probiootilise efektiga tampoonid naise kehale kasulikud? 

Bioplanet, 4. august 2021 21:29
Foto: Envato Elements

Ilmselt on pea iga naine oma elus kokku puutunud tupe mikrofloorast põhjustatud probleemidega. Sellisele olukorrale on aga üks hea lahendus.

Tupe bakteriaalse mikrofloora tasakaalu häirivad mitmed olukorrad nagu antiobiootikumide kasutamine, hormonaalsed muutused, ülemäärane isiklik hügieen, sünteetilised või liiga kitsad rõivad, kaitsmata seksuaalvahekord.

Kui tupe loomulik mikrofloora on häiritud, suureneb risk seenhaiguste või bakteriaalse vaginoosi tekkeks, millega võib kaasneda sügelus, ärritus või ebameeldiva lõhnaga voolus.

ELLEN probiootilised tampoonid sisaldavad kasulikke laktoosibatsille, mis koloniseerivad tupe ja aitavad säilitada normaalset vaginaalselt mikrofloorat, vähendades bakteriaalse vaginoosi (BV) ja vaginaalse kandidoosi (CV) kordumist. Laktobatsille lisatakse menstruatsiooni ajal, kui tupp on kõige vastuvõtlikum „halbadele“ bakteritele.

2 toimet 1 hinnaga: probiootiline efekt ja hügieeniline kaitse päevade ajal. Toode on müügil Nordaid.eu poes ning Südameapteegis ja Apothekas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee