Eesti uudised

ELU MUUTUS HETKEGA! „Pidin minema poodi emale saia tooma ning poolel teel koju hägunes järsku mu nägemine. Hõõrusin silmi ega saanud aru, mis nüüd lahti on.“

Reti Jõerand, 5. august 2021 09:55

5 KOMMENTAARI

p
Prr/ 7. august 2021 06:22
Peavalu ajal, eriti kui lisaks iiveldus, ei kipu valuvaigistid eriti mõjuma. Olen abi saanud pisikesest viilust kange sinepileivast, see nagu ärritaks mao tööle ja tablett pääseb mõjule. Mu hulleim peavalu ei allunud Dolmen, paratsetamool 1000mg, ibukas 400mg kombole. Olingi 24h siruli ja alles järgmine hommik inimese tunne tagasi. Päris iga kuu pea ei valuta, aga kui valutab, siis põhjalikult.
m
Mati/ 6. august 2021 14:26
Tuttav teema. Migreenihood algul olid iga kahe kuu tagant, hiljem kuus korra. Esimene kord oli hull, kuna ei teadnud millega tegu. Ja siis kirjutas arst mingi veresooni laiendava tableti. See mõjus hoogude tekkel hästi. Aga nagu ikka, rohi saab otsa siis kui teda kõige rohkem on vaja. Nii oligi, et Islandil konverentsil olles, tekkis migreen. Ainuke asi, mida oli palju, oli konjak. Tarbisin. Mõjus kiiresti. Hiljem aastaid ravisin migreeni alkoga- ca 150 ml 40% alkoholi läks vaja korras. Kui alks oli lahjem, tuli tarvitatavat kogust tõsta. Töötas väga hästi. Jätkub...
m
Mati/ 6. august 2021 14:29
Siis tuli toidulisandina turule Kyäni kolmik. Nendest Kyäni Nitro suutis migreenihoo peatada isegi paari minutiga, tavaliselt läks ca 15-20 minutit halo tekkest arvestades. Kyäni kolmikut ca 8 kuud järjest tarvitades, kadus migreeni sageduse perioodilisus. Nüüd on aastas mõni kord migreenihoog, mille tõttu on väikene nitropudel alati kaasas. Töötab. On töötanud ka teistel 100% tulemusega. Julgen sooovitada.
l
Liisi/ 6. august 2021 13:33
Vaesed õnnetud inimesed. Mõistan neid täiesti ja tunnen kaasa, kuigi ma ise pole õnneks kunagi migreenivalu (ja üleüldse peavalu) pidanud tundma.
l
Luka Doncic/ 5. august 2021 15:16
Söö tervislikult, nii nagu organism on seatud toitu seedima. Seda saab võrrelda peale alkohooli peavaluga. Jälle üks lolle püüdev arst!