Maailm

SAAB PIDU! Barack Obama kutsub juubelit tähistama 700 külalist (3)

Greete Kõrvits, 2. august 2021 18:50

Barack Obama golfiväljakul David Cameroniga. Abikaasa sõnul tegeleb ta spordialaga liigagi palju.

Foto: Vida Press

USA president Barack Obama saab 4. augustil 60aastaseks. Juubelit plaanib ta tähistada suurejooneliselt oma uhkes suvilas. Peale prominentide ja kuulsuste, nagu George Clooney ja Oprah Winfrey, on sinna kutsutud või õieti palgatud ka meditsiinitöötajad, kes jälgivad, et külalised koroonapiirangutest kinni peaksid.

Ehkki ameeriklased praegu veel kuigi palju ei reisi, tõstab USAski järjest enam pead ülinakkav deltatüvi. Suuri üritusi (nagu ka Obama 700 külalisega sünnipäevapralle) soovitatakse mitte korraldada. Juubilar ei riku pidustusi korraldades siiski rangelt võttes ühtki koroonareeglit. Ajakiri People vahendab, et kõik külalised peavad enne pidu koroonatesti tegema, tõendita sisse ei lubata. Külalistel palutakse kingituste toomise asemel annetada heategevusse.

Tänavu kevadel sõnas endine esileedi Michelle Obama ajakirjale, et plaanib abikaasaga vaikselt pensionile jääda ja paari mittetulundusühingu kellegi teise kätesse usaldada. Proua Obama on enda sõnul juba õige valiv, milliste projektidega tegeleda soovib, ning loodab õige pea elada rahulikku elu ja veeta rohkem aega oma mehega, kes aga tema hinnangul liiga palju golfi mängib.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee