Maailm

JÕHKARDI PALK: Brightoni Kassitapja läheb vangi (12)

Greete Kõrvits, 30. juuli 2021 21:15
Foto: AFP / Sussex Police / Scanpix

54aastane inglane Steven Bouquet, Briti meedias hüüdnime Brightoni Kassitapja saanud julmur läheb viieks aastaks ja kolmeks kuuks trellide taha. Ta pussitas surnuks üheksa lemmikut, seitse kiisut sai raskelt vigastada. Bouquet ise eitas oma kuritegusid ning seda, et oleks loomadele ohtlik.

Hove Crowni kohtumaja ees rääkis mitu kassiomanikku oma neljajalgse sõbra kurvast saatusest. Catherine kirjeldas BBC-le oma kassi Alanit, kes oli mänguhimuline ja usaldav loomake ning arvatavasti jooksis ta võõra juurde pai nuruma. „Ja selle asemel sai nuga,“ ei suuda omanik tapja julmust uskuda.

Bouquet'le sai saatuslikuks üheksakuuse Hendrixi pussitamine. Kass sai ühe noahoobi, ent pääses põgenema ning jõudis elusana koju. Omanikud järgnesid vererajale, märkasid ühe maja küljes valvekaamerat ja palusid selle salvestist näha. Kaamera üles pannud naabritele kuuluv kass oli ka ise üks noamehe ohvritest.

Kaamerasilma jäi Bouquet, kes tõepoolest meelitas kassi kõigepealt paiga, siis aga sirutus oma kotist nuga haarama. Kui Hendrix plehku pani, põgenes sündmuskohalt ka pussitaja. Kui politsei Bouquet' kodu läbi otsis, leidsid nad noa, mille teral oli kassivere jälgi, samuti oli pussitaja telefoniga mõnest tapetud lemmikust pilte teinud.

Südikas Hendrix läks aga paraku raske vigastuse tõttu hiiri püüdma taevastele jahimaadele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee