Valitsus, eesotsas peaminister Kaja Kallasega, ootab Tanel Kiigelt otsusi, mis klaariks ära tekkinud olukorra.Foto: Karin Jaanus
Helen Mihelson, Kadri Kuulpak 29. juuli 2021 16:11

Lähiajal on oodata otsuseid, millega valitsus loodab maha võtta vaktsineerimise korraldamise läbikukkumisega kaasnenud pinged. „Midagi tuleb teha, niimoodi ei saa jätkata. Rahulolematus on lihtsalt nii suur,“ kostub valitsusest.

Viimased kuud ei ole noorukese valitsusliidu jaoks kerged olnud. Loodetud kursil ei ole edenenud kumbki kahest suurest ülesandest: ei presidendikandidaadi leidmine ega vaktsineerimine. Pealekauba on keskerakondlasest kultuuriminister Anneli Ott viimasel nädalal kõikvõimalikud eetrid täis rääkinud sellest, kuidas vaktsineerimine ei pruugigi päris õige asi olla.

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (23)

loputaja 30. juuli 2021 10:51
Aga Mina karu armastan vaktsiiniga koos nagu näete seltsimehed.
Apocalypsis Now 30. juuli 2021 10:22
Vaktsineerimiskrahh vajab lahendust???!!! Kolleegile saatis just pildi tema 25 aastane tütar kelle sõbranna oli vasakul käel veenid läbi lõiganud. Kõrval oli kiri: "Kurjus valitseb maailma ja mul ei ole kahju!" INIMESED ÄRGAKE JA HAKAKE NÄGEMA, TAJUMA, MIS TEGELIKULT TEIE ÜMBER TOIMUB JA MIDA TEIEGA TEHAKSE!
uku 30. juuli 2021 10:43
HAIGUSTE RAVI KONTROLLITUD VAIKUSE PIMEDUSE JA RAADIOGA
nii see 30. juuli 2021 12:12
rahva likvideerimine käibki,edu juhtidele lömitajatele
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS