Eesti uudised

TÜLIKAD TÜÜBID ÜHISTRANSPORDIS! Ahistamise eest põgenenud neiu: „Hakkasin paanitsema, et ehk tahab ta mind jälitada!“

Reti Jõerand, 29. juuli 2021 20:00

5 KOMMENTAARI

h
hiiuvana/ 30. juuli 2021 08:49
Aga mis teha tüübiga, kes tuleb bussi ja haiseb jubedalt mustuse järgi? Muidu kaine ja viisakas tüüp. Küsisin kord ta käest miks ta ennast ei pese ja mis ta vastas: EI VIITSI JA SINA EI OLE MINU KÄSUTAJA.
u
Urmas/ 30. juuli 2021 09:21
Aga kui küsida mõnelt neiukeselt või proualt, kelle ümber hõljuv odööripilv võtab hinge kinni, et miks ta ennast nii lõhnastab? Kas nad ka ei viitsi ennast pesta ja laiskusest peletavad ihulõhnasid ohtralt odekolonni endale peale piserdades?
u
Urmas/ 29. juuli 2021 22:52
Kas ei ole võimalust, et artiklis kirjeldatud juhtumite subjektid olid erisused? Absoluutselt kõigil on omad kiiksud, mis ei pruugi objektile meeldida. Olgem tolerantsemad! Äkki mulle ei meeldi mõne trammis istuja puhul see, et ta ei soovi minuga suhelda? Individualist selline. Omal ajal oleks sellised seina äärde pandud Mis teha, kui mul on haiguslik vajadus ühistranspordis kellegiga suhelda. Olgu ma kaine või lakku täis. Kutsute politsei selle minu kiiksu pärast? Minu haiglaslik vajadus suhelda on salastatud terviseandmed, mida ei pea enne ühistransporti sisemist kõigile kuulutama.
s
30. juuli 2021 08:20
ü
ütleks/ 29. juuli 2021 20:31
et lapsevanemad, kes ei suuda oma ATH väntsakaid korrale kutsuda, on kah 1 jube nuhtlus . täna 30 min jutti 1 väike ATH diagnoosiga ilmselt lihtsalt kogu tee kräunus kui kõuts . vanemad ei teinud mitte midagi, kui mitte arvestada sellega, et mõnitasid neid kaasreisijaid, kes last korrale kutsusid .

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee