Krimi

Vetelpäästjad tõid Stroomi rannas veest välja joobes mehe, kes hakkas neile füüsiliselt vastu 

Ohtuleht.ee, 27. juuli 2021 22:20

Pilt on illustreeriv

Foto: Tiina Kõrtsini

Teisipäeval aitasid G4S rannavalvurid Tallinnas Stroomi rannas veest välja agressiivse joobes mehe. Mees osutas vastupanu ning viidi hiljem politsei poolt kainestusmajja.

Teisipäeval 27. juulil kella 19.40 ajal märkas G4S rannavalvur Stroomi rannas kaelani vees olevat purjus 40ndates eluaastates meesterahvast, edastas G4S pressiteates. Veidi varem olid rannavalvurid mehele teinud märkuse, et joobes peaga ei tohiks ujuma minna.

Kui vetelpäästjad märkasid, et mees oli siiski vette läinud, läksid nad tema juurde ja palusid tal veest välja minna. Selle peale muutus mees agressiivseks ja osutas füüsilist vastupanu. Selleks, et tagada meesterahva ohutus, toimetasid vetelpäästjad ta kaldale.

Kaldal helistas rannavalve koheselt häirekeskusesse. Kohale tulnud politsei võttis meesterahva kaasa ning viis kainestusmajja.

Vetelpäästjad panevad kõikidele inimestele südamele, et alkohol ja vesi ei käi kokku. Purjus inimene kaotab ohutaju ja muutub uimaseks ning ka hästi ujuda oskavad inimesed võivad vees sattuda tõsisesse ohtu.

Samal teemal

25.07.2021
Pühapäeval uppus kaks enne ujumist alkoholi tarvitanud meest
17.07.2021
Lasnamäe Centrumi juures uppus 39aastane mees

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee