Juhtkiri

Juhtkiri | Ilma vaktsineerimisplaanita kuristiku poole

ohtuleht.ee, 27. juuli 2021 17:14

9 KOMMENTAARI

m
misasja!!!/ 29. juuli 2021 09:39
Kiik teatab iga paari kuu tagant, et plaan tuleb homme.
r
Royal/ 28. juuli 2021 17:24
Normaalsete inimeste vaktsineerimiseks tuleb vägivalda kasutada, muud teed pole.
p
Paraku nii see on/ 28. juuli 2021 15:44
Automaatselt meenuvad nimed nagu Priske, Jesse, Lanno, Seer, Kiik, Kallas.......
28. juuli 2021 14:23
https://eestinen.fi/2021/07/uus-hada-usa-s-koroona-levib-arvatust-rohkem-vaktsineeritute-seas-seetottu-tuuakse-maskikohustus-tagasi/ Kui seni meelitati USA-s inimesi vaktsineerima lubadusega, et nad ei pea maski kandma, siis nüüd sunnitakse maskid ette ka vaktsineeritutele, sest on tulnud välja, et vaktsineeritud levitavad koroonat rohkem kui seni arvati.
t
Teele/ 28. juuli 2021 10:04
Nõme on see et kogu aeg korrutatakse -vaktsineerige, vaktsineerige, mida te ootate - ja samas on vaktsineerimiseks aega väiksemates kohtades võimatu saada. Eile suur "uudis" Järva Teatajas " Registreerige end vaktsineerima" ja saada oli 16 doosi . Keegi tõi need 4 purki vaktsiini salaja taskus kohjale ? Naljanumber !
t
27. juuli 2021 23:27
Tuleb teha nagu Tadzikistanis. Sotsminni jorssidele hüvad nahad kütta ja küll asi liikuma hakkab. Muist on seal vist veel nõuka ajast juured alla kasvatanud.
i
Indrek2/ 27. juuli 2021 19:57
Propa käib täie hooga. Ei ta kuidas küll meil juuniski haiglad neid tõbiseid täis olid kui sisuliselt kõik sandid selleks ajaks imetoreda ja efektiivse vaktsiiniga juba süstitud olid?!? Selge ju, et kasu sellest solgist on väike.

k
Kategooriline küsimus?/ 27. juuli 2021 18:29
Miks üritatakse valimatult kõiki vaktsineerida? Mingeid uuringuid tegemata, lajatatakse kõigile ühe mõõdupuuga, et "oled nõrga immuunsusega! Kas on ikka nii? Immuunsus on inimeste väga erineva tugevusega. Ka ravimite vastuvõtlikkus on inimestel erinev. Seda on arstiteadused ammu tõestanud. Nüüd aga, ei arste, ei uuringuid, vaid "vaktsineeri, muidu sured"! Kas ei ole mitte äri nägu see tegu? Mõelgem, ennem kui süstla endale ligi laseme!
m
maalt ja traktoriga/ 27. juuli 2021 19:36
Sotsministeeriumi ja ajakirjanduse esmaseks ülesandeks peaks olema tervislike eluviiside propageerimine, et inimesed toituksid tervislikult, liiguksid rohkem ja vähem haigestuksid ning seega immuunsussüsteem oleks tugev, aga mitte tegema vaktsineerimisele propagandat. Saan aru vaktsiinidest, mis on ennast õigustanud ja mis on hädavajalikud juba beebieast alates. Kuid praegused? Naljakas, kui vaktsineeritud haigestuvad ikkagi. Järelikult ei ole need ikka need õiged vaktsiinid. See on kui anekdoodis, et solgi surma pole keegi veel surnud. Ja kui on, siis pole õige solk olnud. Kurb ju.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee