Eesti uudised

KUIDAS MÕJUB KOROONAVAKTSIIN VANURITELE? Murelik tütar: isa ei saa enam kätt liigutada ja tema jalal lõhkevad veresooned (66)

Reti Jõerand, 31. juuli 2021 19:47

VAKTSIINITÜSISTUS? Raviarst saab vajadusel uurida, kas vanuri tervisemured põhjustas koroonavaktsiin või hoopis varasemad haigused. Foto on illustratiivne.

Foto: Vida Press

„Pärast teist doosi Pfizeri vaktsiini on mu vanaisa täiesti teistsugune. Enne oli ta elurõõmus ja hakkamist täis 77aastane vanahärra, kes sõitis igapäevaselt jalgrattaga vähemalt 6–7 kilomeetrit ja oli väga aktiivne. Nüüd oleks temast justkui energia välja imetud. Kas vaktsiin võib olla seotud tema tervise halvenemisega või on vanaisal tõesti ealised iseärasused?“ küsib murelik lapselaps.

Hanna (nimi muudetud) ütleb, et tema vanaisa jõuab end vaevu liigutada. „Toast väljas pole ta ammu käinud. Muudkui lesib ja magab. Enne oli tal väga suur söögiisu, kuid nüüd sööb heal juhul paar suutäit. Väga lahjaks on ta jäänud,“ kurdab ta. Perearst soovitas vanahärral kohe ennast näitama tulla, aga paraku ei jaksa ta ennast niipaljugi liigutada, et arsti juurde minna. „Ma olen tõsiselt mures! Mis nüüd saab ja mis ma tegema pean?“ pärib neiu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.07.2021
AMETLIK KÄIK! Tõnu Aare lähedased soovivad mehe surma asjaolude välja selgitamist
22.07.2021
Lähedased arutavad, kas tasuks uurida Tõnu Aare surma ja vaktsineerimise seost
13.07.2021
KOLMAS DOOS! Confido süstis puugivaktsiini soovinud naisele hoopis koroonavaktsiini
05.07.2021
VAKTSIINIDE KÕRVALTOIMED: teatati ka trombotsütopeeniast, mille seost vaktsiiniga ei saa välistada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee