Eesti uudised

TS Laevad alustas taas Saaremaa praamidele piletimüüki 

Toimetas Keit Paju, 24. juuli 2021 14:17

Saaremaa praam Tõll

Foto: Hannes Dreimanis

Mandri ja suursaarte vahel praamiliiklust korraldav ettevõte TS Laevad alustas uuesti piletite eelmüüki Virtsu-Kuivastu liinil.

„Alates tänasest müüme taas eelbroneeringuid mõlemale liinile. Inimesed saavad pileti ette osta ning ei pea sadamasse elavasse järjekorda ootama tulema,“ ütles TS Laevad pressiesindaja Sirle Arro laupäeval ERR-ile.

Samal teemal

Mõlemal liinil sõitvatele praamidele müüakse siiski pileteid mitte kõigile väljumistele, vaid igale teisele reisile, selgub ettevõtte broneerimissüsteemist.

Arro rõhutas, et praegune piletimüügi kord jääb kehtima kuni esmaspäevani, kui majandus- ja kommunikatsiooniministeerium koos transpordiameti ja kohalike omavalitsustega teeb siis otsuse, kuidas edaspidi jätkatakse.

Mandri ning Saare- ja Hiiumaa vahel praamiliiklust korraldav TS Laevad otsustas vahetada liinidel sõitvaid laevu pärast kolmapäeval toimunud õnnetust parvlaev Tõlluga. Otsus vihastas aga hiidlasi, kelle arvates peetakse saarlaste heaolu olulisemaks.

Rohuküla-Heltermaa vahel seilav ja 700 reisijat mahutav Tiiu hakkas laupäevast sõitma hoopis Virtsu-Kuivastu liinil, 300 inimest vähem mahutav Regula hakkas aga reisima mandri ja Hiiumaa vahel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee