Eesti uudised

Põdesid viiruse läbi ja said ühe vaktsiinisüsti? Sellise tõendiga ei pruugi reisile saada!

Laura Saks, 24. juuli 2021 08:20

5 KOMMENTAARI

v
vaktsineeritud on potensiaalsed viirusekandjad/ 25. juuli 2021 11:18
See on täiesti möistetava et arukad riigid ei hooli mingitest vaktsineerimispassidest, mis nii ehk hii ei kaitse inimest oleam nakatunud ja kandma enda kehas koroonaviirust üle piiri. Kes ei usu et vaktsineertiu annab positiivse testi lugegu seda Karjaküla hooldekodu realset juhtumit, kus üle poolte vaktsineeritutest oli koroona keres! https://tervis.postimees.ee/7242563/terviseamet-karjakula-sotsiaalkeskuses-on-44-nakatunut
k
25. juuli 2021 10:51
Kõige olulisem peaks ju olema antikehade olemasolu organismis. See ei tohiks ju olla tähtis, kas need on organismi n-ö kaasasündinud, saadadud läbipõdemise või vaktsineerimise teel. See, et ametivõimud ainult vaktsineerimise tulemusena saadud antikehi tunnistavad, annab selge signaali, et asi pole puhas.
m
25. juuli 2021 11:21
ma pole kuulnud, et antikehad oleks nakkavad, oluline on et vaktineerimispass taskus saab viiruse panna teise "taskusse" ja sedasi vabalt maailmas ringi reisida vaatamata pandeemiale. See peab olema keelatud - ei mingeid eesliseid neile asümptootlistele vabahärradele, kui küsimus on teiste nakatamise ja viiruse levitamise ohus. Vaktsineeritu eelis on mitte rakselt ise pödeda ja see on köik mida reklaamida tohib. Väga vale on anda inimestele möte, et vaktsiin kaitseb neid nakkuse levitamise eest.
v
Värske info/ 24. juuli 2021 14:52
Island muutis sissesõidu reegleid. Ka täielikult vaktsineeritud inimesed peavad esitama negatiivse testi. Islandil puhkes uus levik ja reegleid ja piiranguid karmistati. Seega Islandile reisides lisaks vaktsineerimispassile kaasa ka 72 tunni jooksul tehtud negatiivse testi tõend.
h
Helve/ 23. juuli 2021 20:22
Tule taevas appi, te ei tea üldse, mida teete ja tahate. Kuidas siis saate olla kellegi jaoks usaldusväärsed?