Eesti uudised

SUVEPEOD TULEVAD! Jutud koroonaviiruse kolmandast lainest ministeeriume ja erakondi veel ei hirmuta

Marvel Riik, 21. juuli 2021 15:38

4 KOMMENTAARI

e
Eeskuju/ 21. juuli 2021 21:54
Sealt tuleb ka rahval eeskuju, kui nemad võivad pidu panna, siis järelikult pole ju midagi karta, et viirus nii tõsine on nagu meedias räägitakse.
v
Vaktsiin/ 21. juuli 2021 16:26
Millise kohaga need erakonnad küll mõtlevad? Süüdimatud on või? Pole imestadagi, kui valitsus midagi ette ei võta, kui nemad ju kuuluvadki. ERAKONDADESSE! OOTAVAD SENI, KUNI SÜGISR ALGUSEKS on, juba teist samapalju nakatunuid, kui täna? Muudkui räägitakse vaktsineerimisest, aga seda ei julge keegi. VÄLJA ÖELDA, millised on vaktsineerimise tagajärjed! Miks sellest EI TAHA KEEGI RÄÄKIDA? KAS INIMESTE TERVIS ON VALITSUSE SILMIS ÜMMARGUNE NULL?! AINULT SIIS ON RAHVAS TÄHTIS KUI ON VALIJATEKS VAJA, ET TEID PUKKI AIDATA?
v
Vari/ 21. juuli 2021 17:21
Keegi ei sunni inimesi puhkepäevadest osa vötma kui terve mõistus peale jääb ja ennast vabatahtlikult koroonapesasse ei tiku
v
Võrdsus/ 21. juuli 2021 19:07
Vari---kas sa tõesti arvad, et lihtsalt niisama jääbki?Et pidu peetud ja peale seda keegi neist pidulistest ÜHEGI INIMESEGA ROHKEM KOKKU EI PUUTU KÄIVAD KAITSERIIETUSES RINGI NAGU MED. PERSONAL? OLED ikka lihtsameelne! Erakondade inimesed puutuvad kokku oma pere liikrmetega----101 riigikogulast!!!!!! Neist paljudel on pere, peres 2---5 liiget, need omakorda puutuvad kodust väljas kokku paljude inimestega jne. Ja nii neid nakatatajaid - - - nakatujaid kogunebki!!!!!!!!!!! Uhke festival jäeti ära, aga riigikogulaste suvepidu las toimub! Siis pole nagu mingit koroonaohtu?