Maailm

MAHA DIKTATUUR! „Me ei taha leivapudemeid. Tahame vabadust!“ (7)

LISA KOMMENTAAR

Käige ära, saate paremini aru 17. juuli 2021 09:30
Käisin mõni aasta tagasi Kuubal. Teadsin, et kõik on on suuresti aegunud, aga mulle väga meeldisid sealsed inimesed ja see Kariibi muusika, mis oli igal pool elav. Turiste oli palju ja renoveeriti pealinnas hooneid. Dollar maksis. Need inimesed on tõesti ära teeninud paremat elu, mida üks kommunistlik valitsus neile ei anna. Olen käinud ka teistel Kariibi saartel, kus turism kõvasti õitseb. Koroona on muidugi praegu kõik ära nullinud. Ainult meedia ja filmide kaudu sellest maast aru ei saa.
uku 18. juuli 2021 12:39
Havannas toimib Tropicana Show alates 1939. See on ilmselt maailma suurim ja parim kabaree-revüüteater.
Need protestid 17. juuli 2021 08:51
tuleb suunata USA valitsuse vastu, kes on 60 aasta jooksul korraldanus täieliku majandusliku sõja kuubalaste vastu, et sellega saavutada Batista aegne olukord, kus Kuuba oli Ameerika rikkurite ja turistide bordell ja kuubalased plantaatorite orjad.
uku 18. juuli 2021 12:32
USA ja Kuuba vahel on sein - majandusblokaad. Kuuba soovib oma kommunismijura ajada. No eks siis ajagu, kus saab. Milles siin USA süüdi on? Et ei lase kommunismi oma territooriumile? Ei lase jah. So what?
selline mõte tekkis 17. juuli 2021 06:49
Vaadates dok filme Ladina-Ameerika narkost jms piirkondadega kus kohalike elu ei maksa midagi (rääkimata turistidest jms, või dokid USA-s kus luuakse tunne, et nad ei suuda seda teemat kontrllida), siis kas need saareriigi elanikud saaks riigikorra muutumisel oma vabadusega ikka niimoodi hakkama, et asi ei kaoks kuhugi korruptsiooni ja inimsusevastase kuritegevuse kuristikku?
ajalootund, mida püütakse igaveseks seisata 16. juuli 2021 19:25
Elu on seisnud paigal ja Kuuba sigar valmib naiste abil
uku 18. juuli 2021 12:27
Kuubal on naised ja mehed võrdsed. Tubakaistandustes ja sigarivabrikutes töötavad naised-mehed läbisegi.