Eesti uudised

AVOKAADODE ANOMAALIA! Eesti fännid kaotavad lootust: „Kui kõik on seest halvad, siis see ajab vere keema!“

Valeria Filippova, 18. juuli 2021 16:00

5 KOMMENTAARI

i
Ilgu/ 19. juuli 2021 14:20
Nii kurb... tunnen kaasa, teie elu on tõeline piin... Kuidas küll saab siin Eestimaal avokaadot ellu jääda - võimatu. Ise olen mures, et mu tellitud Gröönimaa liustiku jääkuubikud olid viimati pooleldi sulanud. Hakkasin kohe kurjalt õiendama, lubati saata uued. On ikka nahaalid.
n
Nature roheline mõtleja/ 19. juuli 2021 09:38
Vaadake filme, kus näidatakse selle verise avokaado loodust laastavat mõju. Euroopas on hetkel kasvatajaks Portugal. Avokaado vajab palju vett. Istanduse rajavad veetorustiku iga puu juurde. Kuna kuumas kliimas on vett vähe, siis teistele ümbruskonna inimestele aga vett enam ei jätku. Kõik ainult selleks, et Eestis guacamole sõbrad saaksid pool siia toodud avokaadodest prügikasti visata.
n
Need/ 19. juuli 2021 09:15
pole ainult Rimis halvaks läinud, olen Coopist pidevalt saanud halvaks läinud, lõpuks loobusin ostmast, sest nad on päris kallid prügikasti viskamiseks. Kui riknenud kaupa müüakse, peaks keegi vastutama ka.
u
Urmas/ 18. juuli 2021 18:14
Vili, mis kasvab teiselpool ookeani, mille siia saabumine võtab ei tea kui kaua aega, vahelaod jne ja te tahate poest saada täpselt ostuajaks küpsenud avokaadot. Jaburaks ei lähe oma nõudmistega?
j
just / 18. juuli 2021 17:02
Rimi avokaadod ongi riknenud . enamik raisus . ja ikka müüvad . Rimi hakkab üldse kangesti alla käima . peale mammutipäevade polegi varsti enam mõtet minna sinna :(