Viljar Voog 14. juuli 2021 23:26

Parvlaev Estonia vraki vööriramp on hingedelt maas ja lebab laeva paremas pardas. Avalikkuse jaoks on tegu šokeeriva paljastusega, sest varasema info kohaselt on ramp alati olnud suletud. Kui esialgu oli lootus, et aastatel 2021-2022 läbi viidavad uuringud annavad laevahuku kohta ammendavaid vastuseid, siis selle ühe leiuga on garanteeritud, et küsimusi tekib kordades rohkem!

Kolmapäeval sukeldus parvlaev Estonia vraki juurde allveerobot. Ohutusjuurdluse keskuse juht Rene Arikas võttis leiud kokku napis videoklipis: sõukruvid ja roolilehed on vigastusteta, ahtrirambid on kinni, laeva stabilisaatorid on sissetõmmatud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (38)

määä 15. juuli 2021 20:19
kui on Rootsi poolt nii kaitstud nn hauarahu,peaks sellest kinni pidama ka Rootsi. Latt selle riigi suhtes mutta langenud! Meie omad aga kas uimased,rumalad,naiivsed või k makstud et silmad kinni hoidsid. ´Dobermannid´oleks pidanud seda välja kuulutatud ´hauarahu´valvama et keegi nüüd jälgi sol kima minna ei saaks. Oligi karta ja arvata et ega see Läänemeri teatud tundidel teatud isikute poolt puutumata EI jäänud! .....pead!
Elsa 15. juuli 2021 11:01
Laev oleks tulnud ikkagi peale õnnestust ülesse tõsta, siis oleks saanud omakased hukkunuid maha matta ja see oleks olnud tõeline hauarahu nii hukkunutele kui ka nende omastele. Aga ju oli mida varjata, selle asenel püüti laeva "sodiga" kinni katta.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS