„Suhteminutid“ - külaline Roland Tokko; saatejuht Anu Saagim

Anu Saagim | Video: Rauno Vahtre 17. juuli 2021 22:45

Edu Akadeemia juht Roland Tokko aitab inimestel üles leida oma tõeline potentsiaal. „Naised kipuvad tihtipeale suhtes olles tegema endale karuteene ja seda armukadedusega,“ teab mees oma kogemusest rääkida. „Kui naine annab mehele litaka verbaalselt või füüsiliselt, kukub mehe testosterooni tase hoobilt alla. Mida rohkem naine seda erinevates olukordades teeb, seda rohkem õpetab ta mehele alateadlikult, et tema juuresolekul peab tolle testosteroonitase igkas juhuks all olema, et jälle mingit jama ei juhtuks.“

Vaata videot!

Edu Akadeemia juht Roland Tokko aitab inimestel üles leida oma tõeline potentsiaal. „Naised kipuvad tihtipeale suhtes olles tegema endale karuteene ja seda armukadedusega,“ teab mees oma kogemusest rääkida. „Kui naine annab mehele litaka verbaalselt või füüsiliselt, kukub mehe testosterooni tase hoobilt alla. Mida rohkem naine seda erinevates olukordades teeb, seda rohkem õpetab ta mehele alateadlikult, et tema juuresolekul peab tolle testosteroonitase igkas juhuks all olema, et jälle mingit jama ei juhtuks.“Vaata videot!

Roland, jaga nippe, kuidas mehe testosteroonitaset siis tõsta?

Kui mehel oma naisega koos olles pidevalt testosteroonitase alla läheb, siis pole ka ime, kui mees läheb mujale seda tõstma. Näeb kasvõi mõnd lahket naist, kes suhtleb temaga viisakalt ning naeratab. Juba ainuüksi sellest piisab, et mehe testosterooni tase tõuseks ning ta end selle naise kõrval hästi tunneks. Seega oskab kaval naine sellise asja teadlikult enda kasuks tööle panna.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99